WINTER JASNÁ OPENING 2019

Podujatie Demänovská Dolina

WINTER JASNÁ OPENING 2019

Príďte s nami otvoriť zimnú lyžiarsku sezónu 2019/2020 v Jasnej a zabavte sa na party vo veľkom štýle! Neopakovateľná párty pohltí naozaj každého. Tento rok sa bude niesť v štýle POP ART EDITION!

Večer v klube Happy End odpáli koncert najlepšej The Beatles tribute band na svete THE BACKWARDS. Skupina nemá iba dokonale prepracovaný zvuk ale dbajú aj na image, stage look, súhru a produkciu, ktorá si podmaní každého fanúšika. Tešiť sa tak môžete na tie najväčšie hity.

Nálada bude gradovať vďaka energickému triu SLAPDASH ROCKABILLY, ktorých repertoár sa skladá hlavne z rock&roll hitov.  

Veľkolepú show budú doprevádzať tí najlepší DJ`s. DJ EKGDJ MIGUELDJ JUST DAVEDJ MIKIASDJ TOFFY, DJ MARKO MAZÁGDJ A-Z BEST, ktorí prinesú tanečnú explóziu a sexi tanečnice vo veľkolepých kostýmoch perfektne dotvoria atmosféru fantastického Winter Jasná Opening!

Novinkou pre tento rok bude SILENT DISCO, špeciálny druh diskotéky, pri ktorej si budete vychutnávať hudbu prostredníctvom bezdrôtových slúchadiel. 

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia