X. Reprezentačný ples Odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia

Podujatie Bratislava

X. Reprezentačný ples Odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia

Od roku 2005 organizuje Asociácia podnikateľov v odpadovom hospodárstve (A.P.O.H.) reprezentačný ples odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia na ktorom sa stretávajú najvýznamnejší predstavitelia odpadového hospodárstva, priemyslu, odborných organizácií, zástupcovia štátu, miest a obcí, ako aj odborná verejnosť. Už tradične je to miesto, kde je možné sa nie len dobre zabaviť, ale aj stretnúť s mnohými známymi a dokonca nadviazať zaujímavé obchodné kontakty.

 

X. ročník plesu sa uskutoční 15.1.2016 v hoteli DOUBLE TREE BY HILTON v príjemnej noblesnej atmosfére. Počas slávnostného večera je možné, po vzájomnej dohode, uskutočniť prezentáciu Vašej spoločnosti. Na forme prezentácie, ako aj prípadnej spolupráci v polohe partnera plesu je možná dohoda vopred.

Logo partnerskej spoločnosti bude umiestnené na všetkých propagačných materiáloch plesu tak v printovej ako aj elektronickej podobe. Zároveň logá partnerov budú umiestnené pred plesovou sálou ako aj v plesovej sále, kde bude zároveň po celý večer možné najvýznamnejším partnerom zabezpečiť obrazovú prezentáciu firmy. Mená partnerských spoločností a ich logá budú zverejnené na webovej stránke A.P.O.H. www.apoh.sk, s prekliknutím na web stránku spoločnosti partnera. Tešíme sa na spoluprácu. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

Cena lístka na ples pre jednu osobu je 80 € bez DPH

Zároveň Vám ponúkame možnosť ubytovania v hoteli.
Cena jednolôžkovej izby je 85 € a cena dvojlôžkovej izby je 90 € v cene ubytovania sú zahrnuté raňajky a vstup do hotelového Wellnes sveta.

 

Hlavným hosťom večera bude niekoľkonásobná zlatá slávica pani Lucia Bíla

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Tanečná zábava v hostinci Cowboy
Tanečná zábava v hostinci Cowboy
Sásová-Rudlová, Banská Bystrica