Zakliate kráľovstvo, Trenčiansky hrad

Podujatie Trenčín

Trenčiansky hrad
Pridať do môjho kalendára
Festivaly, Podujatia pre deti, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Trenčín
Kde bolo, tam bolo, bolo raz jedno kráľovstvo.🏰 Kráľovstvo to nebolo hocijaké, ale rozprávkové. Žilo v ňom plno rozprávkových bytostí. Jedného dňa kráľovstvo navštívila obávaná čarodejnica, Baba Jaga. Všetci sa Baby Jagy báli a nik ju vrúcne neprivítal. Baba Jaga sa veľmi nahnevala a zakliala celé kráľovstvo.
Vyslobodiť ho môže len odvážny princ🤴🏼 či princezná👸, ktorá prekoná cestu plnú úloh a získa kľúč k vyslobodeniu.
Ak aj vy patríte medzi priaznivcov rozprávok, dobrodružstva, dobrej nálady a skvelého jedla, srdečne vás pozývame prežiť rozprávkové dobrodrúžstvo medzi starobylými hradbami Trenčianskeho hradu dňa 15.-16. 8.👨‍👩‍👧‍👦
Počas dňa od 10:00 do 18:00 hod. budú môcť všetky deti kráľovstvo vyslobodiť tak, že prekonajú 5 úloh, ktoré si Baba Jaga pre ne pripravila a získajú odpoveď na to, ako kráľovstvo oslobodiť. Na všetky odvážne deti čaká odmena.
Okrem toho sa môžete tešiť na pestrý sprievodný program, maskotov, súťaže s moderátorom, prehliadku hradu, bál princov a princezien, skvelé občerstvenie a mnoho inej zábavy.
Tešíme sa na vás ! 🙂

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Alfa-agency
Fotografie
Podobné podujatia