Zaseknutá bundička Divadelné víkendy v záhrade

Podujatie Bratislava

Zaseknutá bundička | Divadelné víkendy v záhrade

Milí diváci, po úspešnom odštartovaní Osmijankom pokračujeme ďalej Zaseknutou bundičkou. Našu divadelnú záhradu pre vás otvárame opäť, tentokrát na celý víkend. Zaseknutú bundičku odohráme v sobotu 6. júna o 14:30 a v nedeľu 7. júna o 10:00 a 14:30. Vidíme sa? 😊 Škultétyho 5, 831 03 Bratislava, Slovenská Republika

🔵Sme si vedomí, že aj napriek uvoľneniam musíme ďalej chrániť seba aj vás, a preto v divadle dodržiavame všetky potrebné hygienické a bezpečnostné opatrenia.

🔵Priestor záhrady je veľký, no počet miest je limitovaný na 100 a medzi divákmi budú zachované 2-metrové rozostupy. Miesta vedľa seba budú vyhradené iba na požiadanie pre rodinných príslušníkov alebo partnerov. Po každom predstavení prebehne dezinfekcia priestorov a dotykových plôch.

🔵Lístky je možné zakúpiť cez pracovné dni v pokladni na Škultétyho 5 od 8:00 do 14:00. Cez víkend pokladňu otvárame hodinu pred predstavením. Vstupenky sú k dispozícii aj online tu: https://babkovedivadlo.maxiticket.sk/ a keďže nezabúdame ani na životné prostredie, vstupenky nemusíte tlačiť, stačí ich mať uložené v telefóne.

🔵V prípade nepriaznivého počasia predstavenie odohráme vo veľkej sále divadla, v ktorej bude zabezpečené šachovnicové sedenie 🙂

Tešíme sa na vás viac ako najviac 💓

Začiatok podujatia: 6. 6. 2020 14:30:00
Koniec podujatia: 6. 6. 2020 15:30:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Tri a pol chlapa
Tri a pol chlapa
Nádvorie Zichyho paláca, Bratislava
Odchody vlakov
Odchody vlakov
DK Zrkadlový háj, Bratislava
HORÚCA SPRCHA
HORÚCA SPRCHA
Dom kultúry Ružinov, Bratislava
Rómeo+Júlia
Rómeo+Júlia
IUVENTA, Bratislava
LEN SI POSPI MILÁČIK
LEN SI POSPI MILÁČIK
DK Zrkadlový háj, Bratislava