Zažeň nudu maľovaním | Výtvarný workshop – deň 1

Podujatie Košice

Zažeň nudu maľovaním | Výtvarný workshop – deň 1
Pridať do môjho kalendára
Kultúra, Prednášky, besedy, kurzy
Web organizátora:
www.vymenniky.sk
Ďalšie podujatia v meste Košice
Podrobnejšie informácie: vymenniky@k13.sk

Ak sa chceš naučiť základy maľovania, prípadne sa v ňom len zdokonaliť, spoznať ostatných výtvarníkov a dozvedieť sa viac o histórií umenia, si na správnom mieste. 

Zažeň nudu maľovaním je názov workshopu, ktorý sa každoročne koná v letných mesiacoch.Tentokrát sa uskutoční od 6. do 10. augusta a je spoplatnený sumou 2 €. Určený je pre všetkých, ktorí chcú stráviť popoludnie kreatívnou činnosťou. Pod vedením inšpiratívneho a charizmatického Vladimíra Kuruca sa dozvieš zaujímavosti z dejín umenia, nebudú chýbať ani rady ako správne používať plátno a výtvarný materiál a s lektorom si prejdeš základy maľovania ( rôzne techniky a štýly).

Vladimír Kuruc vďaka svojej dlhoročnej praxi pôsobí ako člen v Galérii 6. Kresbe a maľovaniu sa venuje už od svojich školských čias. Hoci umeleckú školu nikdy nevyštudoval, svoje výtvarné zručnosti využil vo svojom študijnom či pracovnom živote už mnohokrát.

Na workshop je potrebné si priniesť maliarske potreby a plátno (podľa techniky, ktorej sa chceš venovať).

Viac informácií ti poskytne Kultúrna mediátorka Výmenníka Štítová Beáta Andrejková. beata.andrejkova@k13.sk / +421 918 937 332.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Výmenníky
Fotografie
Podobné podujatia