ZEBRA NIGHT RUN 2020 - Martin

Podujatie Martin

ZEBRA NIGHT RUN 2020 - Martin
Pridať do môjho kalendára
Bežecké podujatia, Športové podujatia
Ďalšie podujatia v meste Martin

ZEBRA NIGHT RUN 2020 - Martin

ZEBRA NIGHT RUN organizujeme v mestách Turčianske Teplice a Martin. Obe trasy majú svoje špecifiká.
Trasa v Turčianskych Tepliciach sa z veľkej časti beží cez les s čím je spojený vyšší stupeň adrenalínu, napriek tomu vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých bežcov.
Trasa v meste Martin je situovaná prevažne v rovinatej a trávnatej časti v okolí mesta. Oba behy majú rozdelené trasy na 10 km a 5 km.
Znížili sme vekovú hranicu pre bežcov a behu sa môžu zúčastniť bežci v kategórií Teenager od 13 do 17 rokov a taktiež bežci kategórie Junior vo veku od 8 do 12 rokov na vzdialenosti 750m.

Štartovné: v predpredaji 9€ na mieste 13€

-->REGISTRÁCIA MOŽNÁ AJ NA MIESTE PRETEKU V ČASE OD 17:30 do 19:00 hod.

-->Bežci na trase 10km štartujú o 19:30 hod.
-->Bežci na trase 5km štartujú o 19:35 hod.
-->Bežci kategórie Junior vo veku od 8 do 12 rokov štartujú v čase o 19:40 hod.

Podujatie je kompletne technicky zabezpečené vrátane čipovej technológie na meranie času, svetelnej a hudobnej techniky, stánok s občerstvením a ďalšie.
Novinkou behu v roku 2020 bude umiestnenie malých svetielok na trase, ktoré zatraktívnia a zefektívnia samotný beh a umožnia zlepšiť výsledky jednotlivých bežcov.

Cieľom ZEBRA NIGHT RUN na rok 2020 je podporiť vyzbieranou sumou Centrum pre deti a rodiny Martin. Zariadenie je zriadené na účel vykonávania opatrení dočasne nahrádzajúcich dieťaťu jeho prirodzené rodinné prostredie alebo náhradné rodinné prostredie na základe rozhodnutia súdu. Centrum vykonáva opatrenia pobytovou formou, ambulantnou formou a terénnou formou. Vykonávame pobytové opatrenia pre dieťa a plnoletú fyzickú osobu, ktorou je mladý dospelý, po ukončení pobytového opatrenia súdu nadobudnutím plnoletosti dieťaťa.

Vyzbierané finančné prostriedky z behu použijeme na zakúpenie elektroniky pre deti na samostatne usporiadaných skupinách:
- počítač s príslušenstvom al. notebook, tlačiareň (využitie pri plnení školských povinností detí)
rádiomagnetofón, hudobné nástroje (využitie pri počúvaní relaxačnej hudby na uvoľnenie napätia detí, počas muzikoterapie ako aj spoločenských aktivitách detí).

https://centrummartin.sk/

Začiatok podujatia: 12. 9. 2020 17:30:00
Koniec podujatia: 12. 9. 2020 22:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
KarpatyRun
Overené podujatieKarpatyRun
Malokarpatské námestie, Bratislava
Turnaj v boxe
Overené podujatieTurnaj v boxe
Športová Hala, Hlohovec