Žiarsky jarmok 2022

Podujatie Žiar nad Hronom

Žiarsky jarmok 2022

Po dvoch rokoch, kedy množstvo akcií brzdila pandémia, sa do nášho mesta vracia obľúbené tradičné podujatie Žiarsky jarmok. Uskutoční sa v klasickom termíne, od 6. do 8. októbra 2022.

Tešiť sa môžete na typické stánky, nebude chýbať klasické občerstvenie v podobe pečených klobás, ale napríklad aj trdelníkov a množstvo ďalších vecí. Deti potešia kolotoče a zároveň bude súčasťou jarmoku aj sprievodný kultúrny program.
Tento rok taktiež prichádzame s novinkou, remeselnou uličkou, ktorá bude na konci Moysesovej ulice. Tvoriť ju bude predaj varešiek a drevených výrobkov a taktiež ukážka paličkovania a drotárstva. Všetkých ľudí srdečne pozývame a veríme, že sa toto obľúbené podujatie uskutoční tak, ako sme boli zvyknutí pred pandémiou.

Taktiež vyzývame trhovníkov, aby neváhali a prihlásili sa. Pre spotrebný tovar môžete napísať na janka.fekiacova@ziar.sk a pre občerstvenie na zuzana.beliancinova@ziar.sk.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia