Zóna bez peňazí Žilina

Podujatie Žilina

Zóna bez peňazí Žilina
Pridať do môjho kalendára
Jarmoky a trhy, Kultúra, Prednášky, besedy, kurzy
Web organizátora:
zonabezpenazi.sk/
Ďalšie podujatia v meste Žilina
Opäť sa uskutoční akcia, na ktorú môžeš priniesť veci, ktoré už nepotrebuješ a môžu sa zísť niekomu druhému. Zároveň môžeš spraviť radosť sebe a zobrať si z akcie čo poteší teba alebo niekoho, komu vec daruješ. Hoc aj na Vianoce.

Veci to môžu byť rôzne - oblečenie, knihy, hračky, šperky, do domácnosti, či elektronika, .. Jediná podmienka je, nech sú veci funkčné a použiteľné - majú spraviť radosť druhým. Zvyšok je na tebe, môžeš priniesť veci a odísť, môžeš si prísť niečo zobrať a môžeš sa len prísť zúčastniť sprievodných akcii (rôzne workshopy a diskusia - program upresníme nižšie). Alebo aj všetko spolu.

Zóna bez peňazí sa uskutoční súčasne vo viacerých mestách na Slovensku v ten istý deň. Podporuje medzi ľuďmi recyklovanie a výmenu vecí, ktoré už nepotrebujú, no zároveň ich nechcú vyhodiť. Vďaka vám dostanú staré veci nový život.

Počas akcie budú celý deň prebiehať nasledovné workshopy (11:00 - 15:00):

WORKSHOP 1 šitie vreciek zo starých záclon na nákup ovocia a zeleniny bez igelitových sáčkov

WORKSHOP 2: mozaika zo starých kachličiek

O 14:00 DISKUSIA s Kristy a Michalom Vavríkom - iniciátor projektu Kompostuj.me na tému "Kompostujem, teda som (aj v paneláku)"

OBČERSTVENIE zabezpečí Jagger Food Truck (skvelé bugre a kávička)


Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Projekt Život
Fotografie
Podobné podujatia