Zóna bez peňazí

Podujatie Galanta

Zóna bez peňazí, Galanta

Priatelia aj tento rok organizujeme zónu bez peňazí, je to krásny projekt kde môžte čokoľvek priniesť či si čokoľvek vziať . Samozrejme, veci treba priniesť čisté a funkčné ...

Viacerí ste sa zaujímali o podrobnosti ohľadom vecí, ktoré by ste radi priniesli do zóny. Preto vás prosíme o nasledovné:

- myslite na to, že vaše veci môžu byť darom iným, potešiť iných, doplniť zbierky, súpravy alebo byť náhradou za staré, nefunkčné veci a podobne. Preto vás prosíme, aby ste doniesli predmety, šatstvo, hračky, bytové doplnky, elektroniku, knihy atď. - hlavne čisté a nepoškodené. Veľakrát sa v zóne objavia aj hodnotné i úplne nové vecičky.

- môžete priniesť čokoľvek čoho máte nadbytok, čo vám doma napr. po maľovke neladí, po sťahovaní je nadbytočné, čo ste vyrástli alebo do čoho ste nedorástli, čo sa vám doma, v komore, v pivnici, v izbe, v garáži atď. jednoducho nezmestí...

- vecičky je ideálne priniesť do obeda resp. čím skôr, aby mali celý deň čas zaujať svojich nových majiteľov :)

- !!! NIE JE nutné priniesť veci do zóny ak si chcete niečo odniesť a nie je nutné si niečo odniesť, ak ste do zóny prišli veci odovzdať !!! :)

Nelikvidujme užitočné a nepoškodené veci keď ich môžeme používať naďalej. Darujme, vymieňajme, chráňme naše životné prostredie. Tešíme sa na vás všetkých v zóne bez peňazí!

Veci, ktoré si nikto nevezme vezmeme do organizacie Armáda spásy, pomahajucej ľuďom, čo to potrebuju

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
AkvaTera Trnava 5.4.2020
AkvaTera Trnava 5.4.2020
Mestská športová hala Trnava, Trnava
Jarný barter market
Jarný barter market
Mariánska sála, Trnava