Zraz Lehôt a Lhot (40.ty)

Podujatie Mníchova Lehota

Zraz Lehôt a Lhot (40.ty)

Počas tohto predĺženého „zrazového“ víkendu sa spoločne zabavíme na rôzne hudobné žánre. Začíname ľudovou zábavou už vo štvrtok a oficiálny program začína slovenským Louisom Armstrongom, pokračuje kapelou Slniečko z Piešťan a jej humornými textami piesní, pop-rockový spevák Lukáš Adamec a slovenská skupina z Prešova Heľenine oči nás roztancujú až do neskorých večerných hodín. V sobotu pokračuje program slávnostným sprievodom a predstavením účastníckych Lehôt, Lhot a Lehôtok. Od popoludnia do noci nás budú baviť kapely The Silence, Ivan Mládek Band, Bystrík banda, Everlong a Milujem Slovensko band. Počas všetkých dní nás bude sprevádzať DJ Kubo a taktiež rozprúdi zábavu do rána. V nedeľu sa návštevníci môžu zabaviť pri Bubble futbale a absolvovaním prechádzky po náučnom chodníčku v obci Mníchova Lehota.

Cenové kategórie: predpredaj 30€, na mieste 35€, každý účastník Zrazu s trvalým pobytom v akejkoľvek Lehote, Lhote a Lehôtke aj na mieste 30€ (na mieste konania predloženie OP k nahliadnutiu s trvalou adresou).

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Držkovská držka 2022
Overené podujatieDržkovská držka 2022
Areál KD Horné Držkovce, Veľké Držkovce
Žiadny obrázok
Overené podujatieRetrokočíkovanie
Kúpeľné námestie, Trenčianske Teplice
Dračie dni Bojnice 2022
Overené podujatieDračie dni Bojnice 2022
Bojnický zámok, Bojnice