Banskobystrický kraj 1.9.2018 Divadlo

Podujatia 1.9.2018
Žiadne podujatia.
Podujatia 2.9.2018
Žiadne podujatie.
Podujatia v ďalšom období
PESNIČKÁL
PESNIČKÁL
Kino Hron, Sliač
Amanda a Gus
Amanda a Gus
Kino Hron, Sliač
STAROSTA - PREMIÉRA
STAROSTA - PREMIÉRA
Aula SZU, Banská Bystrica
CHLIEB S MASLOM
Overené podujatieCHLIEB S MASLOM
Kultúrny dom, Horná Mičiná
Odchody vlakov
Odchody vlakov
Dom kultúry Podborová, Zvolen
MENO
MENO
Dom kultúry MsKS, Rimavská Sobota
A čo ja, láska?
A čo ja, láska?
Dom kultúry Podborová, Zvolen
 RUŽOVÉ KRÁĽOVSTVO
Overené podujatie RUŽOVÉ KRÁĽOVSTVO
Hudobné átrium ŠVK, Banská Bystrica
COMMEDIA DELL´ARTE aneb Konec šejku v Čechách
Overené podujatieCOMMEDIA DELL´ARTE aneb Konec šejku v Čechách
Aula SZU, Bernolákova 8, Banská Bystrica , Banská Bystrica
Žiadny obrázok
Overené podujatieCOMMEDIA DELL´ARTE aneb Konec šejku v Čechách
Aula SZU, Bernolákova 8, Banská Bystrica , Banská Bystrica
Kaviareň Jozefa Bednárika s Evou Pavlíkovou
Overené podujatieKaviareň Jozefa Bednárika s Evou Pavlíkovou
Novohradské múzeum a galéria, Lučenec
Agatha Christie: PASCA NA MYŠI
Agatha Christie: PASCA NA MYŠI
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Strom
Strom
Športová hala Štiavničky, Banská Bystrica
PYŽAMO PRE ŠIESTICH
PYŽAMO PRE ŠIESTICH
Dom kultúry Podborová, Zvolen
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Nikolaj Koljada: SLIEPKA
Nikolaj Koljada: SLIEPKA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Juraj Sarvaš: OROL TATRANSKÝ
Juraj Sarvaš: OROL TATRANSKÝ
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
DÁMSKA ŠATŇA
Overené podujatieDÁMSKA ŠATŇA
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Bengt Ahlfors: ILUZIONISTI
Bengt Ahlfors: ILUZIONISTI
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
FIALKA Z MONTMARTRU
Overené podujatieFIALKA Z MONTMARTRU
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
HANA (HOMMAGE À HEGEROVÁ)
Overené podujatieHANA (HOMMAGE À HEGEROVÁ)
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
Vinko Möderndorfer: DREXLEROVCI
Vinko Möderndorfer: DREXLEROVCI
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Ray Cooney: LEKÁRSKE TAJOMSTVO
Ray Cooney: LEKÁRSKE TAJOMSTVO
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
HLÚPY KUBO
Overené podujatieHLÚPY KUBO
Divadlo B.S. Timravy, Lučenec
Anna Franková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ
Anna Franková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
(NA) ZDAR BOH !
(NA) ZDAR BOH !
Kultúrny dom, Veľký Krtíš
O dvanástich mesiačikoch na ľade
O dvanástich mesiačikoch na ľade
Zimný štadión, Banská Bystrica
DIVADELNÁ JESEŇ 2018
Overené podujatieDIVADELNÁ JESEŇ 2018
Novohradské múzeum a galéria a Divadlo B.S. Timravy , Lučenec
Odchody vlakov
Odchody vlakov
Mestský dom kultúry, Brezno
BOSÉ NOHY V PARKU
Overené podujatieBOSÉ NOHY V PARKU
Divadlo B.S. Timravy, Lučenec
O FRANKOVCE
Overené podujatieO FRANKOVCE
Vináreň Kállai, Fiľakovo
Zabudla som
Overené podujatieZabudla som
Synagóga, Brezno
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Milan Uhde, Miloš Štědroň: BALADA PRE BANDITU
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
KLAMSTVO
KLAMSTVO
Mestský dom kultúry, Brezno
Brandon Thomas: CHARLEYHO TETA
Brandon Thomas: CHARLEYHO TETA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Spálená večera
Overené podujatieSpálená večera
Mestský dom kultúry, Brezno
Skrotenie zle ženy
Overené podujatieSkrotenie zle ženy
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
„As It Is“
Overené podujatie„As It Is“
Galéria Jozefa Kollára, Slovenské banské múzeum, Banská Štiavnica
Kováči
Overené podujatieKováči
Gazdovský dvor Stodola, Brezno
CHLIEB S MASLOM
Overené podujatieCHLIEB S MASLOM
Divadlo B.S. Timravy o 18.00, Lučenec
Ján Kákoš: O TROCH KRÁSACH SVETA
Ján Kákoš: O TROCH KRÁSACH SVETA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Trinásta hodina
Overené podujatieTrinásta hodina
Mestský dom kultúry, Brezno
Položky 150 (celkovo 179)