1. bystrický autosalón v Europa SC, Banská Bystrica

Podujatie Banská Bystrica

B a n s k á  B y s t r i c a – Exkluzivita v podobe špičkových automobilov po prvýkrát prichádza aj do mesta pod Urpínom. Najluxusnejšie modely v zastúpení obľúbených automobilových značiek zaparkujú pod strechou bystrického nákupného centra už nasledujúci pondelok, kde ich budete môcť obdivovať počas celých dvoch týždňov.

 

Za výstavou exkluzívnych modelov popredných automobilových značiek tentokrát nebudete musieť cestovať do hlavného mesta. Už v pondelok, 25. marca, totiž Europa SC odštartuje historicky prvý ročník bystrického autosalónu, ktorý návštevníkom nákupného centra predstaví výnimočné vozidlá banskobystrických showroomov. ,,Prehliadka exkluzívnych automobilov bude postavená na modeloch, ktoré sú vlajkovými loďami jednotlivých značiek. Okrem toho sa návštevníci môžu tešiť aj na športové typy áut, ktoré na cestách bežne nevidia,“ informuje o výstave Jana Seleštianska, Marketing Manager Europa SC.

 

V rámci 1. bystrického autosalónu sa návštevníkom predstavia viaceré luxusné značky, z ktorých hlavným lákadlom budú najmä Mercedes-Benz, BMW a Audi. ,,Ku každému vozidlu bude vypracovaná aj špecifikácia jeho technických parametrov a počas víkendu budú návštevníkom k dispozícii aj samotní predajcovia, ktorí ochotne zodpovedajú všetky otázky týkajúce sa exkluzívnych modelov,“ dodáva Seleštianska.

 

Nablýskané automobily budú rozmiestnené vo viacerých častiach nákupného centra. Okrem výstavných priestorov v centrálnej zóne a pred predajňami Terno a Decathlon, ich nájdete aj v exteriéri, pri hlavných vchodoch do nákupného centra. Výstava potrvá od 25. marca do 11. apríla, pričom všetky modely automobilov si budete môcť prezrieť denne od 9:00 do 21:00 hod.


Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia