10. Lampiónový sprievod Bernolákovom

Podujatie Bernolákovo

10. Lampiónový sprievod Bernolákovom
Pridať do môjho kalendára
Jarmoky a trhy, Podujatia pre deti
Ďalšie podujatia v meste Bernolákovo

10. Lampiónový sprievod Bernolákovom

Dňa 5.10. sa uskutoční v obci Bernolákovo už 10. ročník Lampiónového sprievodu, ktorého témou bude 10. jubilejný ročník tohto podujatia, ktoré rozžiari ulice celého Bernolákova.

Tradične je pripravený bohatý program nielen pre deti, ale aj pre dospelákov. Tentoraz v téme rekordov. Spočítame si, napríklad, koľko lampiónov vyrazí do ulíc, a tým sa pokúsime dosiahnuť rekord v čo najväčšom počte lampiónov v sprievode Bernolákovom.

Podujatie sa začína o 15:00 na priestranstve na Mostovej ulici, kde budú pre deti pripravené zábavné súťaže, fotosteny a iné zábavičky, ktoré, tak ako každý rok, prezradíme až na mieste.

Program na pódiu:

15:00h Otvorenie Lampiónového sprievodu
15:05h Vystúpenie "Niagara"
15:30h Vystúpenie MIA
16:30h Rekordy Bernolákova
17:30h Vyhodnotenie súťaží "Rekordov"
18:00h Odštartovanie Lampiónového sprievodu

Lampiónový sprievod začne o 18:00. Sprievod prejde hneď na začiatku "Rekordnou bránou", kde si spočítame všetky lampióny v sprievode a následne spolu s CAMPANA BATUCADA vybubnujeme celý sprievod, ktorý bude ukončený veľkým prekvapením!

Všetky deti a dospeláci, ktorí dodržia dress code a prídu v "akomkoľvek strašidelnom kostýme", budú zaradení na začiatok sprievodu.

Zabezpečený je aj predaj lampiónov a doplnkového sortimentu, vrátane masiek.

Občerstvenie sa už tradične ponesie v znamení "bufetovej hostiny“, čiže skvelá cigánska, detský punč a pre dospelých na zahriatie varené vínečko a kopec iného...

Tento rok bude náš lampiónový ansámbel ponúkať kvalitnú kávičku, ktorej výťažok bude použitý na ďalší lampiónový sprievod.

Deti sa môžu zúčastniť lampiónového sprievodu iba za dozoru rodičov.

Tešíme sa na vás a na všetky vaše dietky v kostýmoch :-)

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia