100 VECÍ

Podujatie Ružomberok

100 VECÍ

Eurokino uvádza:

Komediálny príbeh o tom najdôležitejšom v súčasnom materiálnom svete.

Aký by bol váš život, ak ste sa zo dňa na deň vzdali všetkých svojich vecí?

Toni miluje svoj kávovar. Paul zbožňuje svoj smartfón. Toni by sa rozhodne nezaobišiel bez tabletiek na rast vlasov. Paul si nedokáže predstaviť život bez Amazonu, Siri a svojich supermódnych tenisiek. Obaja kamaráti medzi sebou každý deň bojujú o to, kto je väčší frajer.

Všetko sa zmení v jedno ráno, kedy sa zobudia nahí na zemi v úplne prázdnom byte. Začína sa deň D pod číslom 1. Štartuje 100-dňová stávka, ktorú počas včerajšej divokej žúrky uzavreli. Vzdali sa všetkého, čo vlastnili. Každý deň dostanú jednu zo svojich vecí späť. Každodenný život sa pre Toniho a Paula naraz stáva nesmierne komplikovaný, ale zároveň neuveriteľne jednoduchý. Koľko vecí je v živote naozaj potrebných?

Počas tejto výzvy si možno uvedomia, že jediné, bez čoho sa nedá žiť, je priateľstvo.

Scenáristom a režisérom komédie je Florian David Fitz, ktorý má za sebou úspešné filmy Najkrajší deň a Vincent ide k moru. Fitz si zároveň zahral jedného z hlavných hrdinov, Paula. V úlohe Toniho uvidíme Matthiasa Schweighöfera, ktorého poznáme z drámy Kursk, či krimikomédie Ako napáliť banku.

Čas:
19:30 hod.
Miesto:
Kino Kultúra v Ružomberku
Vstupné:
5,00€/4,00€

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Premietanie filmu Zatopené
Premietanie filmu Zatopené
Liptovská galéria Petra Michala Bohúňa, Liptovský Mikuláš
Hriňovské letné kino 2020
Hriňovské letné kino 2020
Podpolianske námestie, Hriňová