12. narodeniny ZOC MAX Skalica

Podujatie Skalica

12. narodeniny ZOC MAX Skalica
Pridať do môjho kalendára
Podujatia pre deti, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Skalica

12. narodeniny ZOC MAX Skalica

Narodeninová párty.
Oslávte spolu s nami v nedeľu 24-teho novembra 12.Narodeniny zábavno - obchodného centra MAX. Oslava začína o 16 – tej hodine zaujímavým programom.
Hlavným hosťom je Laci Strike , ktorý nás spolu so svojimi tanečníkmi prevedie svetom tanca.
Pred 17 rokmi založil najväčšiu Hip Hopovú tanečnú školu STREET DANCE ACADEMY, v ktorej vychoval nespočetné množstvo kvalitných tanečníkov.
Je autorom aj projektu TANEC IDE DO ŠKOLY . Zúčastnených bolo 120 škôl a interaktívnou formou sa zapojilo zhruba 48 000 detí.
Je držiteľom 3 platinových DVD, má viac ako 20 000 predaných nosičov.
Turné po Slovensku absolvoval 7 krát.Pravidelne robí workshopy pre tanečníkov v Prahe, Innsbrucku,Londýne, Grand Canarii a taktiež spolupracuje s top umelcami zo Slovenska.
Divadelnú hru JULIO&ROMEA, ktorú sám produkoval,videlo v Slovenskom Národnom Divadle takmer 12 000 divákov v priebehu 2 divadelných sezón.
Sprievodným programom nás bude zabávať Superhrdina Spiderman , ktorý poteší svojimi akrobatickými kúskami nielen malých, ale aj veľkých návštevníkov.
Ďalej sa môžete tešiť na krátku módnu prehliadku jesennej kolekcie vybraných prevádzok obchodného centra.
Dámy sa môžu dať zdarma nalíčiť v skrášľovacom stánku MARY KAY.
Pre deti je pripravené obľúbené maľovanie na tvár .
A samozrejme, ani tento rok nebude chýbať narodeninová torta, slávnostné pohostenie a bohatá tombola.Tombolový lístok v deň akcie získate za nákup v ktorejkoľvek predajni v ľubovoľnej výške a potom je potrebné sa s platným bločkom z pokladne zaregistrovať u hostesky.
Nezabudnite, že 24-teho novembra oslavujete spolu s nami naše dvanáste narodeniny.
Teším sa na vás, MAX bližšie k vám.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia