Advent v kine: Chlast

Podujatie Bánovce nad Bebravou

V piatok 11. decembra 2020 pokračujeme v adventnom premietaní filmov. Tentokrát vás FK Kassandra pri MsKS pozýva na film s názvom Chlast. Premietať sa bude v Ži:ve o 19:00 h. Nezabúdajte, že vzhľadom k pretrvávajúcej epidemiologickej situácii, budeme premietať za dodržania aktuálnych opatrení. Preto je z kapacitných dôvodov nutné si vstupenky rezervovať v MsKS alebo v Informačnom centre na námestí. Tel. č.: 038/7603016, 0948 274 743. Vstupné je 5 €, s preukazom FK 3 €.

Existuje teória, že sa rodíme s malým množstvom alkoholu v krvi a mierna podnapitosť otvára našu myseľ svetu okolo nás, zmenšuje naše problémy a zvyšuje kreativitu. Povzbudení touto teóriou sa Martin a jeho traja priatelia, unavení stredoškolskí učitelia, pustia do experimentu spočívajúceho v tom, že si počas pracovného dňa udržujú stálu hladinku. Ak dokázal Churchill vyhrať druhú svetovú vojnu v alkoholickom opare, čo by mohlo pár kvapiek znamenať pre nich a ich študentov?

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Mestské kultúrne stredisko
Fotografie
Podobné podujatia
OTVORENÉ MANŽELSTVO
Overené podujatieOTVORENÉ MANŽELSTVO
Divadelná sála, Posádkový klub (Dom armády), Trenčín, Trenčín
Mafiánske historky 2 - Csabova pomsta
Overené podujatieMafiánske historky 2 - Csabova pomsta
Mestský Kultúrny Dom, Dubnica nad Váhom
Žiadny obrázok
Overené podujatiePyžamo pre šiestich
Dom kultúry, Prievidza
Koncert Horkýže Slíže
Overené podujatieKoncert Horkýže Slíže
Peterská Bašta, Svatopeterská 85, Hlohovec
OTVORENÉ MANŽELSTVO
Overené podujatieOTVORENÉ MANŽELSTVO
Divadelná sála, Posádkový klub (Dom armády), Trenčín, Trenčín