Advent v kine: Chlast

Podujatie Bánovce nad Bebravou

V piatok 11. decembra 2020 pokračujeme v adventnom premietaní filmov. Tentokrát vás FK Kassandra pri MsKS pozýva na film s názvom Chlast. Premietať sa bude v Ži:ve o 19:00 h. Nezabúdajte, že vzhľadom k pretrvávajúcej epidemiologickej situácii, budeme premietať za dodržania aktuálnych opatrení. Preto je z kapacitných dôvodov nutné si vstupenky rezervovať v MsKS alebo v Informačnom centre na námestí. Tel. č.: 038/7603016, 0948 274 743. Vstupné je 5 €, s preukazom FK 3 €.

Existuje teória, že sa rodíme s malým množstvom alkoholu v krvi a mierna podnapitosť otvára našu myseľ svetu okolo nás, zmenšuje naše problémy a zvyšuje kreativitu. Povzbudení touto teóriou sa Martin a jeho traja priatelia, unavení stredoškolskí učitelia, pustia do experimentu spočívajúceho v tom, že si počas pracovného dňa udržujú stálu hladinku. Ak dokázal Churchill vyhrať druhú svetovú vojnu v alkoholickom opare, čo by mohlo pár kvapiek znamenať pre nich a ich študentov?

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Mestské kultúrne stredisko
Fotografie
Podobné podujatia
ART IN PARK 2021
Overené podujatieART IN PARK 2021
Kúpeľný park Trenčianske Teplice, Trenčianske Teplice
Mafiánske historky 2 - Csabova pomsta
Overené podujatieMafiánske historky 2 - Csabova pomsta
Mestský Kultúrny Dom, Dubnica nad Váhom