AGNUS DEI / TANEČNÉ DIVADLO ATAK

Podujatie Poprad

AGNUS DEI / TANEČNÉ DIVADLO ATAK

Po dvoch úspešných inscenáciách o blahoslavenej Zdenke Schelingovej (Chcela by som le-tieť...) a kráľovi Dávidovi (DAV1D), ktoré zarezonovali u širokého publika aj u divadelnej kritiky, prichádza Tanečné divadlo ATak s odvážnym divadelným projektom Agnus Dei.
ATak „rozhýbal“ pôvodnú divadelnú hru Igora Pargáča o novodobom stotníkovi pod krížom, ktorý sa veľmi netradične stretá s Ježišom a s bolesťou. Charizmatický skladateľ Lukáš Zu-baj (HeartBeat, PiarMusic) „zaodel“ hru do majestátnej hudby a tanečníci ATaku sa pokúsia tento okamih zlomu v živote kohokoľvek z nás roztancovať a rozhýbať tak, aby sa dostal až pod kožu. Toľko „v kocke“… Hudba: Lukáš Zubaj & HeartBeat, texty piesní Jana Pala-jová, Tatiana Teslíková, spev Jana Palajová, Tatiana Teslíková, Viktor Šovčík, zvuk a svetlá Peter Bialeš, Dominik Šubjak, choreografia & kostýmy Atak, scénografia & réžia Pavol Danko.

14.8.2019   19:00

Námestie sv. Egídia v Poprade

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia