AkvaTera Košice - Divočina v meste

Podujatie Košice

AkvaTera Košice - Divočina v meste
Pridať do môjho kalendára
Jarmoky a trhy, Výstavy a veľtrhy
Ďalšie podujatia v meste Košice

AkvaTera Košice - Divočina v meste

Jarná akcia je naplánovaná na 03.05.2020.
Verím, že aj v tomto roku pre Vás pripravíme skvelé akcie plné vystavovateľov a predajcov exotických zvierat, mnohé určite aj nové atrakcie a skvelú atmosféru Divočiny, ktorá je z roku na rok väčšia a lepšia.

Chovateľstvo akváriových a teráriových zvierat sa teší na Slovensku veľkému záujmu a počet záujemcov neustále narastá. AkvaTera Košice je miesto, kde sa stretávajú vystavovatelia, chovatelia a obchodníci zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska a Rakúska aby prezentovali širokej verejnosti svoj koníček – chov exotických zvierat. Uvidíte viac než 60 vystavovateľov so stovkami zvierat, ktoré nenájdete ani v ZOO.

AkvaTera je tu aj pre tých, ktorí chcú zvieratkám pomôcť. V spolupráci s Košickým útulkom už tradične organizujeme zbierku pre zvieratká v útulku. Vítaní sú všetci, ktorí prinesú pre psíkov rôznu materiálnu ( ryža, cestoviny, obojky, vodítka, prípravky pre psov proti kliešťom, dezinf. prostriedky, plachty, deky a pod.) alebo finančnú pomoc.
Vstupné:
Dospelí: 3 Eur
Študenti od 6-18 a dochodcovia nad 62r.: 1,5 Eur
Deti do 6 rokov, ZŤP: Zdarma

Začiatok podujatia: 3. 5. 2020 9:00:00
Koniec podujatia: 3. 5. 2020 15:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia