Amfik tour 2021 - KOLLÁROVCI - Martin

Podujatie Martin

Amfik tour 2021 - KOLLÁROVCI

Kapela Kollárovci to je živá hudba, temperamentný spev a humorné slovo. Vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá vyčarí na vašej tvári úsmev.

Priatelia, srdečne Vás pozývame na jedinečné koncerty kapely KOLLÁROVCI v letnom období 2021 v rámci Amfik tour 2021.
Príďte sa zabaviť a načerpať novú pozitívnu energiu, ktorú zaručene zažijete v týchto mestách a v týchto amfiteátroch: 9.7.2021- Amfiteáter- Nové Zámky 30.7.2021 - Amfiteáter - Pezinok 22.8.2021- Amfiteáter- Martin 31.8.2021- Amfiteáter- Lučenec V predaji je obmedzený počet vstupeniek.

Kapela Kollárovci je originálnym zoskupením mladých, talentovaných hudobníkov. Svojím hudobným umením zabávajú a rozveseľujú už mnoho rokov poslucháčov doma i za hranicami Slovenska. Ich živá hudba, temperamentný spev a humorné slovo vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá vyčarí na vašej tvári úsmev, nadšenie a dobrú náladu. Na trhu úspešne pôsobia už od roku 1997 a svojím goralským temperamentom si získavajú priazeň u mnohých fanúšikov. Nosným pilierom ich repertoáru je slovenská ľudová pieseň, ktorá vďaka Kollárovcom dostáva nový šat, príjemný aj pre tých, ktorí tento žáner nikdy nevyhľadávali

Prosíme fanúšikov o dodržiavanie protipandemických opatrení platných v deň koncertu.
Tešíme sa na Vás.

16:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia