Aromaterapeutický workshop

Podujatie Bratislava

Aromaterapeutický workshop

Objavte svoju silu a kúzlo v prírodnom svete a spoznajte ďalšie úžasné dievčatá! Každá účastníčka dostane knihu elixírov Sage Girl, aby si mohla vyrobiť vlastné, a tri zmesi. Recepty na tieto zmesi sú zvyčajne tajné, ale na tomto workshope sa o ne podelíme. Počas dvoch hodín zažijete:
a. spoznáte a precítite vôňu 5 olejov, ktoré sú bezpečné a účinné b. vytvorenie esenciálneho oleja na stres a naučíte sa techniky na zvládanie chvíľ, keď sa cítite nervózne alebo úzkostlivo. c. vytvoríte si zmes esenciálnych olejov pre hladkú a zdravú pokožku v závislosti od typu vašej pleti. d. vytvoríte si vlastnú charakteristickú parfumovú zmes, ktorá patrí len a len vám. Dostanete aj recepty, ktoré si môžete zapísať do svojej knihy elixírov a vytvoriť si vlastné zmesi na športové zranenia, kŕče, bolesti hlavy a zvýšenie sústredenia. Na tomto zábavnom interaktívnom workshope sa dozviete o prvkoch aromaterapie, rôznych vôňach. Všetci účastníci po absolvovaní dostanú certifikát. K dispozícii bude ľahké občerstvenie.

K dispozícii bude ľahké občerstvenie.
Celková cena je 50 eur. 1 kniha elixírov, 3 zmesi a kopec nových vedomostí a priateľov. Kto by povedal, že dve hodiny vám môžu zmeniť život! Sprevádzajúce mamičky si môžu vyrobiť vlastnú podpisovú zmes za zvýhodnenú cenu 10 eur! Talley Sjoberg-Varney je certifikovaná aromaterapeutka NAHA a IFA, pedagogička, sociálna pracovníčka, životná koučka a inštruktorka meditácie. Aromaterapeutické semináre vedie od roku 2005. Miesto: Bratislava, Kreatívny labyrint I, Šustekova, Petržalka, Slovensko Dátum: 16.10.2021 Začiatok: 10:00 h Vstupné: 50 Eur

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Riddikulus!
Overené podujatieRiddikulus!
Ateliér Babylon, Bratislava
HORROR SHOW Bratislava
Overené podujatieHORROR SHOW Bratislava
Red Cat Cabaret Club, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatieDanube Music Day 2021
Majestic Music Club, Bratislava
Koordinačné cvičenie pre seniorov
Overené podujatieKoordinačné cvičenie pre seniorov
Mestský ovocný sad Petržalka, Macharova, Bratislava
FRIDA - Maľovať a milovať
Overené podujatieFRIDA - Maľovať a milovať
Dom kultúry Ružinov, Bratislava