BEACH PARTY

Podujatie Košice

BEACH PARTY

Párty roka je tu ako každý rok deň pred štátnym sviatkom a tentokrát to vyšlo na stredu. Opäť Jazz a ulicu pred premeníme na piesočnatú pláž s barmi a veľkým stage, aký máme len na Beach party. Tentokrát sme si pripavili program na 4-och stage:
1. Street Stage
Borra & Laddy M ako naši najúspešnejší DJs z Piatkových večerov v JAZZ CAFÉ Vám budú hrať celý večer na pieskovej pláži pred LED obrazovkou vonku na Kováčskej pred JAZZom.
2. Garden Stage
V Garden domáci DJ Dexter v doprovode s muzikantmi a výborné sexi Beach GOGO tanečnice z Maďarska, na ktoré sa bude radosť pozerať:)
3. Club Stage:
DJ Spotty a Roland Kadela sa predstavia ako DANCE NOW! Radio Show. Jediná relácia na východe venovaná párty-tanečnej hudbe bude naživo v disco clube a dokonca aj naživo vo vysielaní rádia KISS priamo z Jazzu.
4. NuGarden Lounge Stage:
Špeciálne na túto párty si pripravili NU VIP LOUNGE STAGE Hrnčiarska, kde si budete môcť nie len posedieť, ale i poležať pri muzike a zaujímavom programe ÚV color párty.
Nebude chýbať ani fire-show s fakírom, ktorá zožala minulý rok veľký úspech. Kopa zábavy, hudby, drinkov a Vašich známych Vás čaká v srdci košickej zábavy - v JAZZe.

Miesto konania podujatia: JAZZ KOŠICE - Pub&Restaurant :: DiscoClub :: Caffe, Kováčska 39, Košice
Dátum začiatku podujatia: 31. Augusta 2016 20:00
Dátum ukončenia podujatia: 1. Septembra 2016 04:30
Pravdepodobné súradnice: 48.7236N 21.2585E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia BEACH PARTY

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadny obrázok
Stredávka na Dvore
Tabačka Kulturfabrik, Košice
Silné Reči v Košiciach
Silné Reči v Košiciach
Historická radnica, Košice
KABÁT TOUR 2020
KABÁT TOUR 2020
Steel aréna, Košice
Veľká MDD párty
Veľká MDD párty
Zlatá pivnička, Spišská Nová Ves