BEJBY BAJBL BAND pre deti i celú rodinu

Podujatie Bratislava

BEJBY BAJBL BAND pre deti i celú rodinu

1.
BEJBY BAJBL BAND - KOŠICE Teatro Colorato Bratislava srdečne pozýva na jedinečnú možnosť zhliadnuť skvelú dynamickú hudobno-divadelnú show s názvom BEJBY BAJBL BAND pre deti i celú rodinu v nedeľu 21. novembra 2021 o 16:00 na zájazde v Košiciach - v Divadelnej sále DKC Veritas, Dominikánske námestie 8.

2.
BEJBY BAJBL BAND - Mikulášske predstavenie Teatro Colorato srdečne pozýva na mikulášske predstavenie skvelej dynamickej hudobno-divadelnej show s názvom BEJBY BAJBL BAND pre deti i celú rodinu v nedeľu 5. decembra 2021 o 16:30 v nových priestoroch divadla Teatro Colorato na Františkánskom námestí 2 v centre Bratislavy. Po predstavení deti a divákov navštívi Mikuláš.

Jonáš v bruchu veľryby; Daniel v jame levovej; či Šalamún, Ťava a Kráľovná zo Sáby - to sú len niektoré z trinástich starozákonných príbehov, ktorých divadelné spracovanie pripravujeme. Veselé i dramatické príbehy biblických zvieratiek a hrdinov vyrozprávané hravou hudobnou a divadelnou formou.

Tvorivý tím:
autor scenára a textov piesní: Zdenka Pašuthová hudba: Aďa Bučková choreografia: Michal Dudáš scénografia: Michaela Zajačková grafický dizajn: Martina Jánošdeák réžia: Peter Weinciller účinkujú: Sára Polyaková, Lucia Janovová, Barbora Šoganová, Peter Pavlík dĺžka predstavenia 55 min. bez prestávky

16:30

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia