Beseda s Monikou Jakubeczovou

Podujatie Banská Bystrica

Beseda s Monikou Jakubeczovou

„Pred časom som mala potrebu rozpisovať konkrétne hodnoty, ktoré vyznávam, ale dnes je len jedna vec, ktorá vo mne žije. A tento jeden jediný pocit je mojim generátorom, motorom, hnacou silou a životodárnou energiou. Je to alfa a omega, je to stav, ktorý ma tvorí a udržiava v celistvosti. A tým pocitom je LÁSKA. Žiť jedným pocitom, všeobjímajúcou láskou v srdci je to najúžasnejšie, čo sa človeku na tejto zemi, v tomto živote môže stať. Je to oslobodzujúce a ľahké. Život sa stáva dokonalým a prekrásnym dobrodružstvom, v ktorom každú sekundu preciťujete ako požehnanie.“

Monika Jakubeczová je autorka kníh Život s anjelmi a Prebudili ma anjeli. Je ženou, matkou, podnikateľkou, krásnou ľudskou bytosťou, ktorá k nám do OZka príde opäť. A my sa už teraz na ňu veľmi tešíme. Stretnutie s ňou je vždy veľkým obohatením.

Kedy a kde to bude? 24. novembra (štvrtok) od 17.30 h. v starom známom Benare na sídl. Belveder v Banskej Bystrici (ul. Nad Plážou 33).

Príspevok pre členov OZ: 4 Eur
Príspevok pre nečlenov OZ: 7 Eur

Súčasťou tohto stretnutia bude aj meditácia (a pravdaže malé pohostenie).

V prípade záujmu o účasť, volajte prosím na tel. číslo 0905 291 321 aleb e-mailom na katka@harmoniacentrumoz.sk a rezervujte si miesto. Počet miest je obmedzený.

Tešíme sa na Vás.

Miesto konania podujatia: HARMONIA Centrum OZ, Nad Plážou 33, Banská Bystrica
Dátum začiatku podujatia: 24. Novembra 2016 17:30
Dátum ukončenia podujatia: 24. Novembra 2016 19:30
Pravdepodobné súradnice: 48.7365N 19.1301E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Beseda s Monikou Jakubeczovou

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia