Biela noc Bratislava 2019

Podujatie Bratislava

Biela noc Bratislava 2019

Bratislava sa v posledný septembrový víkend opäť rozžiari umením!

Nezmeškajte magickú prechádzku mestom v nezvyklom šate a príďte na piaty ročník Bielej noci, najväčšieho medzinárodného festivalu súčasného umenia na Slovensku.

Prvýkrát v histórii podujatia si bohatý program a putovanie mestom plným umenia môžete užívať po celý víkend - Biela noc 2019 trvá 3 dni a 3 noci.

Tešíme sa na vás!

Viac informácii o programe aj vstupenkách prinesieme už čoskoro. Sledujte nás:

Web: www.bielanoc.sk
Vimeo: https://vimeo.com/bielanoc
Facebook: https://www.facebook.com/bielanoc/

Čo je Biela noc?

Biela noc návštevníkom ponúka netradičnú umeleckú prechádzku nočným mestom plnú nových vnemov a zážitkov. Počas posledného septembrového víkendu sa noc stáva dňom a ulice nočného mesta sa zaplnia umením, ľuďmi a skvelou atmosférou. Každý návštevník dostane mapu, ktorá ho sprevádza po rôznorodých umeleckých zastávkach: vizuálne atraktívnymi inštaláciami, koncertami, filmami, divadelnými predstaveniami, tancom, literatúrou, živou performance. Pestrá ponuka rozličných umeleckých žánrov predvedie najnovšie trendy v umení aj technológiách. Návštevníci však okrem umenia môžu zároveň objavovať aj vlastné mesto a v ňom zaujímavé a netradičné priestory, ktoré súčasné formy umenia počas Bielej noci zastrešia - nádvoria, parky, stanice, mosty, nábrežia, plavárne, nákupné centrá, parkoviská a rôzne iné, bežne neprístupné miesta.

Garantujeme, že nezaspíte!

Fotografie
Podobné podujatia