BOYBAND

Podujatie Bratislava

BOYBAND

Javisková šou plná efektov, namakaných choreografií, známych hitov, vtipu a prekvapení

Vracia sa muzikál o vzniku a živote chlapčenskej skupiny. Čaká vás množstvo humorných scén a tie najznámejšie hity najpopulárnejších chlapčenských skupín na svete. Spoznáte v nich Backstreet Boys, Westlife či Take That.

Po dvanástich rokoch v repertoári Divadla Nová scéna a po stotridsiatich úspešných reprízach tohto muzikálového hitu – možno až fenoménu – prichádza letná rozlúčka s Boybandom. Všetci sme náležite zostarli, len Boyband nie. Svojím nasadením, energiou, melodickosťou či sebairóniou.

Ak si chcete oddýchnuť, zabaviť sa, alebi si spríjemniť večer po ťažkom dni – tak musíte prísť! To isté platí, ak chcete vidieť sympatických chalanov a ich neodolateľné spevácke aj tanečné výkony. A ak si chcete spoločne s Boybandom zaspievať, zatancovať a odviazať sa, tak jednoducho prísť treba.

Predstavenie pre všetkých jeho stálych aj nových divákov, ale predovšetkým jeho verné fanúšičky, na Bratislavský hrad prináša Divadlo Nová scéna v rámci svojho konceptu v lete na hrade. V druhej polovici augusta jeho priestory šesťkrát ovládne umenie. Po muzikáli Mária Terézia #poslednámilosť a pred hudobnou poctou Jozefovi Bednárikovi nadišiel čas práve pre Boyband. So všetkým, čo k tomu patrí! S iróniou aj nadhľadom k žánru samotnému.

V úlohách chlapčenských hudobných idolov sa predstavia Pavol Plevčík, Ondrej Antálek, Martin Kaprálik, Thomas Puskailer a Peter Makranský. Spolu s nimi v predstavení účinkujú aj Marcel Ochránek, Karin Olasová, Lukáš Pavlásek, Jana Lieskovská alebo Andrea Somorovská a Miroslava Drínová.

Stretnite sa s Boybandom na Bratislavskom hrade. Určite si spoločne zaspievate, zatancujete a dobre sa zabavíte.

15 EUR

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
ELÁN je klasika
Overené podujatieELÁN je klasika
Námestie pred Pradiarňou, Bratislava
Dožinky
Overené podujatieDožinky
Park pod Lipami vo Vajnoroch, Bratislava
LEGENDY SÚ SPÄŤ
Overené podujatieLEGENDY SÚ SPÄŤ
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
Teplákový bál 2022 Petržalka
Overené podujatieTeplákový bál 2022 Petržalka
Zrkadlovy háj, Petržalka, Bratislava