BylinKE | Diskusie a prednášky

Podujatie Košice

BylinKE | Diskusie a prednášky
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia, Prednášky, besedy, kurzy, Remeslá
Web podujatia:
www.vymenniky.sk
Web organizátora:
www.vymenniky.sk
Ďalšie podujatia v meste Košice
Podrobnejšie informácie: vymenniky@k13.sk

Podujatie „BylinKE“ štartuje v novom šate a zbroji vo Výmenníku Wuppertálska. Lektorky Katka a Eva, ti na prednáškach a workshopoch predvedú čaro rôznorodých byliniek. 

Na stretnutiach sa plánujú podeliť s návštevníkmi o svoje vedomosti z oblasti bylín. Každý mesiac pripravia inú, inšpiratívnu tému z oblasti zdravia a tým podnietia diskusiu o skúsenostiach z bylinkami.

      Témy stretnutí:

  • Október – Zmyslové spoznávanie byliniek – pomocou zmyslov si overíš svoje bylinkové vedomosti a na záver nebude chýbať diskusia o skúsenostiach s využívaním byliniek či malá ukážka bylinkových výrobkov. - podujatie sa uskutoční 5.10. od 17.00.
  • November – Bylinky: pomoc v chladných dňoch – spolu s lektorkami si namiešaš čajovú zmes, soľ do kupeľa,  a získaš tip na telové oleje vhodné na chladné dni a na mastičky, ktoré pomáhajú pri nádche.
  • December – Výroba bylinkového vianočného darčeka – okrem voňavého bylinkového čaju, vyrobíš pre svojich blízkych bylinkový balzam na pery.

Pridaj sa k bylinkovej komunite, ktorej stretnutia sa konajú vždy prvý (alebo druhý) štvrtok v mesiaci od 17.00. O presnom dátume budeme informovať na stránke www.vymenniky.sk

Vhodné pre všetkých od 0 do 99 rokov. <p>Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.</p></div><div class=Meno organizátora: Výmenníky

Fotografie
Podobné podujatia