Cestovateľské kino: Černobyľ

Podujatie Košice

Cestovateľské kino: Černobyľ @Kino Úsmev

Mesto duchov. Míľnik novodobej histórie. Černobyľ, kedysi pýcha sovietskeho zriadenia a čulé moderné mesto, dnes strašiak celého sveta. Vydajte sa s nami na miesto, ktoré pred 30 rokmi vyvolalo hrôzu. Príďte si vypočuť (rádio)aktívne zážitky Martina Dubeňa, ktorý černobyľskú oblasť navštívil veľakrát. Zdieľať s nami bude nielen fotografie, zážitky, reálny život domorodcov, ale vysvetlí aj mýty, ktoré o Černobyle, Pripjati, atómovej elektrárni a vyľudnenej zóne kolujú.

Martin Dubeň
​je výkonný reaktor cestovky CHERNOBYLwel.come. Dušou cestovateľ, ktorý sa snaží objavovať atypické miesta. A tak sa dostal do Černobyľu. Vlani sa rozhodol pre zmenu práce a odvtedy pomáha šíriť černobyľské posolstvo. “Kto nezažil, len ťažko pochopí. Osobne sa považujem za veľmi aktívneho cestovateľa-objaviteľa, ktorému je ľúto, ak počas mesiaca nenavštívi aspoň jednu cudziu krajinu. Ideálne takú, v ktorej ešte nebol,” hovorí Martin.

14. 11. (utorok)
Štart: 20:00 hod.
Lístky: bit.ly/PredpredajCernobylKE

Partneri: Zajtrajšie noviny - Váš bezplatný sprievodca kultúrou, Dobré noviny, Radio_FM, Cestovanie po svete, Interez, kamdomesta, Košický Korzár, Cafe news, Travelistan, Přednáškomat

Miesto konania podujatia: Kino Úsmev, Kasárenské Námestie 1, Košice
Vstupenky: http://www.kinousmev.sk/event/188640/cestovatelske-kino-cernobyl
Dátum začiatku podujatia: 14. Novembra 2017 20:00
Dátum ukončenia podujatia: 14. Novembra 2017 22:00
Pravdepodobné súradnice: 48.7262N 21.2572E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Cestovateľské kino: Černobyľ @Kino Úsmev

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Cestovateľské kino
Fotografie
Podobné podujatia