Cestovateľské kino: Černobyľ

Podujatie Prešov

Cestovateľské kino: Černobyľ @Kino Scala

Mesto duchov. Míľnik novodobej histórie. Černobyľ, kedysi pýcha sovietskeho zriadenia a čulé moderné mesto, dnes strašiak celého sveta. Vydajte sa s nami na miesto, ktoré pred 30 rokmi vyvolalo hrôzu. Príďte si vypočuť (rádio)aktívne zážitky Martina Dubeňa, ktorý černobyľskú oblasť navštívil veľakrát. Zdieľať s nami bude nielen fotografie, zážitky, reálny život domorodcov, ale vysvetlí aj mýty, ktoré o Černobyle, Pripjati, atómovej elektrárni a vyľudnenej zóne kolujú.

Martin Dubeň
​je výkonný reaktor cestovky CHERNOBYLwel.come. Dušou cestovateľ, ktorý sa snaží objavovať atypické miesta. A tak sa dostal do Černobyľu. Vlani sa rozhodol pre zmenu práce a odvtedy pomáha šíriť černobyľské posolstvo. “Kto nezažil, len ťažko pochopí. Osobne sa považujem za veľmi aktívneho cestovateľa-objaviteľa, ktorému je ľúto, ak počas mesiaca nenavštívi aspoň jednu cudziu krajinu. Ideálne takú, v ktorej ešte nebol,” hovorí Martin.

16. 3. (štvrtok)
Štart: 19:00 hod.
Vstup: bit.ly/CestovatelskeKinoCernobyl

Partneri: Radio_FM, Cestovanie po svete, Interez Zem, Život Prešova, 40 000ks/1 vydanie 1/mesiac, www.zivotpo.sk, Prešovský Informačný Server, TV7, Presovsko.sk, Přednáškomat, Dobré noviny, kamdomesta, gopresov.sk

Miesto konania podujatia: Kino Scala Prešov, Masarykova 7, Prešov
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?ID=23299
Dátum začiatku podujatia: 16. Marca 2017 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 16. Marca 2017 20:30
Pravdepodobné súradnice: 48.9915N 21.245E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Cestovateľské kino: Černobyľ @Kino Scala

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.