Cestovateľský večer v Svadobke

Podujatie Slepčany

Cestovateľský večer v Svadobke

18:00 - 19:00 - Zuzka Penzešová - India
19:15 - 20:15 - Juraj Skačan - Faerské ostrovy

Nakoľko je kapacita miest obmedzená, prosím rezervujte si miesto dopredu.

Vstup: dobrovoľný

Program:
18:00 Zuzka Penzešová - India
Išla som si splniť svoj cestovateľský sen. Chcela som na vlastne oči zažiť tu farebnosť, hlučnosť, vône a inakosť a tiež ich pamiatky. Prešla som New Delhi, Jaipur, Agru a pláže v oblasti Goa.

20:15 Juraj Skačan - Faerské ostrovy: cesta k sebe

Urob si výlet na maličké súostrovie učupené v severnom Atlantiku a zisti, čo to v skutočnosti znamená byť v moci prírody a mať zároveň kontakt s vlastným životom. To, čoho mnohí kontinentálni Európania už nie sú celkom schopní, sa môžeš znovu naučiť aj na Faerských ostrovoch. Ako inšpirácia ti možno poslúži rozprávanie Juraja Skačana, ktorý sa do týchto fliačikov zeme okamžite zamiloval. Reč bude o tom, prečo je na ostrovoch minimum stromov, ale zato maximum oviec, akí ľudia tu žijú, čo robia, čo sa na ostrovoch oplatí vidieť a skúsiť, ako je to s lovom veľrýb a čo je to „faerská prírodná meditácia“. A pamätaj: na romantických, no pomerne drsných Faerských ostrovoch ťa dokážu udiviť dokonca aj nenápadné maličkosti.

Tešíme sa na Vás 

Začiatok podujatia: 28. 2. 2020 18:00:00
Koniec podujatia: 28. 2. 2020 21:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia