Cestovateľský večer: Život námorníka

Podujatie Trnava

Príďte si prezrieť prezentáciu o cestách na lodi, vypočujte si o zážitkoch v rodáka zo Starej Turej, ktorý sa odjakživa chcel stať námorníkom a nakoniec sa mu to aj podarilo. JOZEF TOMAN, známy aj ako Pepo je vášnivým cestovateľom. Pepo je príkladom toho, že pokiaľ máte sny a ste otvorení všetkým možnostiam život bude pre vás jedno veľké dobrodružstvo.

Jeho snom už od mala bol stať sa námorníkom. Inšpirovaný knihami z otcovej knižnice si ako dieťa zamiloval slobodu, ktorú vie dať len oceán. Strednú školu vyštudoval v Bratislave na dopravnej priemyslovke obor lodná doprava. Počas štúdia si zamiloval divadlo a fotografiu. Jeho ďalšie kroky preto smerovali k umeniu. Zamestnal sa ako fotograf vo foto ateliéri v Novom Meste nad Váhom a popri práci študoval fotografiu diaľkovo v Českej republike.

Po štúdiu odišiel do Prahy, kde začal pracovať ako kulisár v Stavovskom divadle. Tu prežil tri roky bohémskeho života. Jeho sen stať sa námorníkom, bol ale silnejší a preto začal študovať v Poľsku Vysokú školu námornícku, ktorú úspešne dokončil a vďaka, ktorej si splnil sen stať sa námorníkom.

Mediálni partneri: Trnava-live.sk, TrnavskyHlas.sk, Mesto Trnava, MY Trnavské noviny (Trnava), Trnavské rádio.

Dĺžka trvania: 120 min

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: MaxiTicket.sk
Fotografie
Podobné podujatia