Cubeovňa: Ako na ceny v reklame

Podujatie Trnava

Cubeovňa: Ako na ceny v reklame
Pridať do môjho kalendára
Prednášky, besedy, kurzy
Web organizátora:
vstupenky.maxiticket.sk
Ďalšie podujatia v meste Trnava

Povieme ti na rovinu za koľko robíme a ako to naceňujeme u nás v CUBE studio, pretože ani nás nebaví večné tabuizovanie cien za grafiku, kreatívu, tvorbu vizuálnej identity či postov na socky. Takže ak chceš nové skills a info priamo z kuchyne, kúp si lístok a radi ťa uvidíme na našej CUBE-ovni, kde v neformálnom kamarátskom prostredí coworkingu na Nádvorí rozoberieme cenotvorbu v reklamnej agentúre.  Pre koho je CUBE-ovňa vhodná: 

  1. Majitelia malých a stredných firiem (prípadne ich marketéri), ktorí chcú vedieť ako vzniká férová cenová ponuka a akú hodnotu by mal za svoje peniaze dostať.
  2. Ľudia z kreatívneho priemyslu, ktorí sa boja, že podhodnotia alebo nadhodnotia vlastné projekty, alebo sa chcú v CUBE-ovni zúčastniť konštruktívnej debaty o procese tvorby cenových ponúk.
  3. Študenti, ktorí ešte nevedia, aká je ich hodnota práce na trhu a ocenia informácie od profesionálov s dlhoročnou praxou.

Čo mi CUBE-ovňa dá? 

  • analytický pohľad na tvorbu cenových ponúk
  • ukážky konkrétnych cenových ponúk
  • možnosť diskusie s profesionálom z praxe
  • reálne čísla za ktoré v CUBE studio pracujeme od hodinovej sadzby až po komplexné projekty
  • plus: ako naceňovať emocionálne

Do CUBE-ovne vás na túto tému volá: 

Jano Baláž, creative director v CUBE studio a v CUBE to CUBE motion design štúdiu. 

CUBE BONUS 

Možnosť platenej konzultácie po ukončení CUBE-ovne. Prineste si vlastný projekt, nech už ste zadávateľ, alebo kreatívec a môžeme ho spolu rozobrať a naceniť. V prípade záujmu napíšte na jano@cubestudio.sk Bude len jedna konzultácia. (80€/h konzultácie). 

Dĺžka trvania: 1.5 hodiny

Meno organizátora: MaxiTicket.sk
Fotografie
Podobné podujatia