Detský Festival Zábavy - oslava MDD 2017

Podujatie Michalovce

Detský Festival Zábavy - oslava MDD

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí sme pre všetky detičky a ich rodičov pripravili detský festival, na ktorom po celý deň nebude chýbať sranda a zábava. Počas dvoch dní 31. mája - 1. júna v čase od 8:00 - 18:00 hod. sa celá Mestská športová hala v Michalovciach premení na jedno veľké ihrisko, spoznáte zvieratká zo ZOO Košice a 3 nových dinosaurov, kúzelníka Wolfa a SrandaBanda Show, Zuzku Haasovú a jej divadlo HAAF, spolu nafúkneme veľký teplovzdušný balón, nasmejete sa pri krivých zrkadlách a celý deň sa môžete zabávať na skákacom hrade, megašmýkalke či trampolíne. Tešíme sa na vás.

Pre mamičky máme pripravenú chutnú taliansku kávu a nealko nápoje, celodenné líčenia a prezentácia výrobkov Mary Kay, krásne drevené hračky a predstavenie hojdacej dosky pre deti a dospelých. Oteckov a ich synčekov určite potešia 2 pretekárske cestné motocykle Aprilia a Honda Majstra Slovenska 2016 Petra Raucha z Motovia Moto-Club Racing Michalovce. Takže o zážitky je postarané. Chýbať nebude aj cukrová vata, pukance a balóny.

VYHRAJTE AJ VY VZLET BALÓNOM. Stačí si kúpiť vstupenku a ste v hre o tento super zážitok. Pozriete sa na svet z výšky.
(Súťaže o vzlet balónom sa môžu zúčastniť iba tí, ktorí si zakúpia riadne vstupné. Výhercov žrebujeme 1. 6. 2017 o 16:00 hod. Výhercovia si výhru prevezmú na akcii alebo budú upovedomení správou alebo SMS).

Cena vstupného na jeden deň: 2,- €
Cena vstupného na dva dni: 3,- €
Vstupenky si môžete zakúpiť priamo na akcii.

INFO: Cena vstupného zahŕňa všetky atrakcie alebo vystúpenia vrámci dňa/dní. Bez zliav. Cena platí rovnako pre deti aj rodičov.

DETSKÝ FESTIVAL ZÁBAVY
31. 5. - 1. 6. 2017 od 8:00 - 18:00 hod.
Metská športová hala, Michalovce
Informácie: 0903 41 31 21

Miesto konania podujatia: Mestska Sportová Hala, Športová 1, Michalovce
Dátum začiatku podujatia: 31. Mája 2017 08:00
Dátum ukončenia podujatia: 1. Júna 2017 18:00
Pravdepodobné súradnice: 48.762N 21.9166E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Detský Festival Zábavy - oslava MDD

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.