Divadelný Silvester na Vajnorskej

Podujatie Bratislava

Divadelný Silvester na Vajnorskej

Ešte stále nemáte plány na Silvestra? Nič vás pred polnočnou oslavou Nového roka nenaladí lepšie, než komediálna autorská hra RITA, ktorú sme si pre vás na Vajnorskej 21 šetrili na posledný deň roku 2021! Strávte čas tohto výnimočného večera spolu s nami a príďte sa zabaviť. Uvidíme sa v piatok, 31.12 o 18:00 v Stredisku kultúry Bratislava – Nové Mesto.
„RITA alebo Časopis nielen pre všetkých“ je autorská hra z tvorivej dielne trojice hercov - Oľgy, Belešovej, Romana Pomajba a Štefana Martinoviča. Skvelé komediálne a improvizátorske trio vás vovedie do zákulisia redakcie lajfstajlového časopisu RITA v období, keď zostavujú vianočné číslo. Ktorá celebrita sa dostane na jeho titulku? Kto proti komu? Ona s ňou? Všetci spolu? On sám? Alebo prečo? Neboli by to Belešová, Pomajbo a Martinovič, keby sa v hre uspokojili len s jednou hereckou postavou. Show plná pesničiek, rôznych postáv, divných „týpkov“ a nezameniteľného humoru vás naladí na Vianoce v ktorejkoľvek časti roka, v akýkoľvek deň. Všetko podľa sloganu: „Svadby, rozchody, recepty aj nové hity, to všetko sa dozviete z našej RITY“. Námet, scenár a réžia: Oľga Belešová, Roman Pomajbo a Števo Martinovič. Hrajú: Oľga Belešová (šéfredaktorka Brigita), Roman Pomajbo (fotograf a zástupca šéfredaktorky) a Štefan Martinovič (samostatný redaktor). Vidíme sa 31.12.2021 o 18:00 v Stredisku kultúry na Vajnorskej 21.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia