Divadlo na hojdačke: TdPASLÍK

Podujatie Košice

Divadlo na hojdačke: TdPASLÍK

Divadlo na hojdačke zo Žiliny príde počas festivalu Leto v parku potešiť detského diváka 28. júla 2019. O 15:00 hod. sa na pódiu Golf bude odohrávať príbeh s názvom Tdpaslík. V najnovšom predstavení divadlo upúšťa od osvedčených rozprávkových titulov klasických majstrov a hľadá témy, ktoré sú dnešným deťom bližšie.

Hlavný hrdina príbehu sa vydá do sveta zastaviť slnko, aby jeho kamarátka slnečnica na jeseň neodkvitla. Na svojej ročnej púti zažije rôzne dobrodružstvá, stretne mnoho priateľov, ktorí tiež potrebujú k životu slnko a nakoniec…vlastne, koniec už uvidíte v divadle.

V predstavení sú zastúpené viaceré témy: 4 ročné obdobia – súvislosti medzi prírodou a jej cyklusmi, kde sa v druhom pláne autori snažia citlivo načrtnúť aj tému pominuteľnosti či logopedických problémov. Príbeh poukazuje na to, že aj človek s rečovou chybou dokáže spraviť veľké veci, keď na sebe pracuje.

Vstupné: 3 €

Nedeľa o 15:00 – 16:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Pyžamo pre šiestich
Overené podujatiePyžamo pre šiestich
Historická radnica, Košice
Otvorené manželstvo
Overené podujatieOtvorené manželstvo
Historická radnica, Košice
PACI PAC
PACI PAC
Historická radnica, Košice