Dni otvorených dverí spojené so samozberom

Podujatie Malé Leváre

Dni otvorených dverí spojené so samozberom

11.7.2017 od 10:00 do 20:00
12.7.2017 od 10:00 do 20:00

Milí priaznivci levandule, srdečne vás pozývame na 2.ročník Dní otvorených dverí na našom fialovom políčku :) v tieto dni si u nás budete môcť sami nazbierať levandulu, odfotiť sa, dozviete sa niečo o tom ako sa levanduľa strihá, pestuje, na čo všetko ju môžete použiť a budú tu na vás čakať rôzne levanduľové dobroty a produkty, všetko vyrobené z levandule priamo z nášho políčka! A nebude chýbať ani ochutnávka levanduľového vínka a autentická provensálska atmosféra!

Pri vstupe do areálu si môžete zakúpiť papierovú tašku o veľkosti cca A4 za cenu 6 eur a nazbierať si do nej toľko levandule, koľko sa do nej zmestí, po minuloročných skúsenostiach však upozorňujeme, že komu sa taška z dôvodu prílišného preplnenia roztrhne, musí si zakúpiť ešte jednu novú :))
Nožnice požičiavame na mieste.

Levanduľové políčko sa nachádza za obcou Malé Leváre, v rekreačnej oblasti Rudava, cesta je vyznačená tabuľami s názvom LEVANDULAND, bližšie info ako sa k nám dostať a mapu nájdete na www.levanduland.sk v sekcii Navštívte nás.

Tešíme sa na vašu návštevu! :)

Miesto konania podujatia: Rudava Beach, rudava, Malé Leváre
Dátum začiatku podujatia: 11. Júla 2017 10:00
Dátum ukončenia podujatia: 12. Júla 2017 20:00
Pravdepodobné súradnice: 48.4913N 16.9558E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Dni otvorených dverí spojené so samozberom

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Levanduľa zo Záhoria
Fotografie
Podobné podujatia