Domáce vzdelávanie - prednáška s diskusiou

Podujatie Prešov

Domáce vzdelávanie - prednáška s diskusiou
Pridať do môjho kalendára
Prednášky, besedy, kurzy
Web organizátora:
literarnakaviaren.sk/
Ďalšie podujatia v meste Prešov

Domáce vzdelávanie - prednáška s diskusiou

Domáce vzdelávanie alebo domáca škola je vzdelávanie detí v domácich podmienkach, typicky rodičmi alebo tútormi, namiesto vzdelávania poskytovaného vo formálnom prostredí štátnych alebo neštátnych škôl.
Sú rôzne dôvody, ktoré privedú rodičov k rozhodnutiu zameniť školskú dochádzku za domáce vzdelávanie. Ak o podobnom kroku uvažujete, možno Vám bude inšpiráciou stretnutie s niekým, kto už touto skúsenosťou prechádza. I Prešov má už svojich „domškolákov“. Mgr. Ľudmila Andrejková príde do Violy porozprávať o domácom vzdelávaní svojich dvoch synov (2. a 7. ročník ZŠ ), o motiváciách i výsledkoch, o výhodách i nevýhodách domáceho vzdelávania, o vplyve takéhoto rozhodnutia na chod rodiny, o legislatívnom postupe i o mnohom ďalšom.

Súčasťou stretnutia bude i diskusia a spontánna výmena pohľadov a názorov na túto tému.

Vstup voľný

Miesta si môžete rezervovať priamo v Literárnej kaviarni VIOLA alebo na info@literarnakaviaren.sk / 0905 688 665 (t.č. je aktívne v čase otváracích hodín kaviarne)
Rezervované miesto je potrebné obsadiť minimálne 30 min. pred začiatkom podujatia, v opačnom prípade nárok na rezerváciu miesta zaniká.

Miesto konania podujatia: ViolaPrešov, Tkáčska 2, Prešov
Dátum začiatku podujatia: 15. Marca 2018 17:00
Dátum ukončenia podujatia: 15. Marca 2018 18:30
Pravdepodobné súradnice: 48.995N 21.2415E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Domáce vzdelávanie - prednáška s diskusiou

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: ViolaPrešov
Fotografie
Podobné podujatia