FAŠIANGY V ŠALI 2019

Podujatie Šaľa

FAŠIANGY V ŠALI 2019
Pridať do môjho kalendára
Kultúra, Zvyky a tradície
Ďalšie podujatia v meste Šaľa

FAŠIANGY V ŠALI 2019

Srdečne Vás pozývame na FAŠIANGY V ŠALI, ktoré sa uskutočnia 1.marca 2019. Šalianski folkloristi chcú oživiť pravú fašiangovú náladu a zábavu v našom meste a preto sa rozhodli zorganizovať fašiangový sprievod s maskami, folklórnym programom a pochovávaním basy. Nebude chýbať ani ľudová veselica s výbornou ľudovou muzikou a zábavou, tanečný dom s folklórnym programom aj tombolou ale i veľa maškŕt a pijatiky. Príď v kroji alebo v smokingu či v teplákoch alebo v maske – to už necháme na tebe. Určite sa dobre zabavíme!

16:00 – FAŠIANGOVÝ SPRIEVOD na Pešej zóne

20:00 – ĽUDOVÁ VESELICA v DK Šaľa v estrádnej sále

Organizátorom podujatia sú: Mesto Šaľa, MsKS Šaľa, FS Šaľan, DFS Šaľanček, Muskátlis Néptánckör-Vágkirályfa, FS Sečkár Močenok, CVČ Šaľa, ZUŠ Šaľa a DDS Úsmev. Tešíme sa na Vás! Viac informácií na tel.čísle: 0903 757 197. Vstupné na Ľudovú veselicu je 10 €. Predaj lístkov v pokladni DK Šaľa alebo online na http://www.msks.sala.sk/event/298099/ludova-veselica

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Legendy ožívajú Alžbeta Báthory
Legendy ožívajú Alžbeta Báthory
Mestské stedisko kultúry Zlaté Moravce, Zlaté Moravce
Ruský cirkus na ľade
Ruský cirkus na ľade
Zimný štadión, Nitra