Festival STREDOVEK.SK

Podujatie Bzovík

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Festivaly, Koncerty, Remeslá
Web podujatia:
www.stredovek.sk
Web organizátora:
www.stredovek.sk
Ďalšie podujatia v meste Bzovík
Podrobnejšie informácie: info@stredovek.sk

Na začiatku roka sme sa pripravovali na to, že prvý ročník nášho festivalu bude v konkurencii veľkých podujatí. Dnes sme radi, že vôbec budeme a zdá sa, že jedným z mála letných podujatí. Rozhodli sme sa, že náš festival usporiadame, aby tento rok nebol len o rušení kultúrnych podujatí.

Na základe nariadenia Vlády SR sme festival aj jeho program prispôsobili aktuálnemu stavu. Priamo do areálu festivalu budeme môcť vpustiť len 1000 návštevníkov. Avšak pre vás ostatných, ktorí sa na festival nedostanete alebo ani nebudete môcť prísť prinesieme celodenný ONLINE prenos celého programu. Budeme sa teda vám a vašim deťom snažiť stredovekú atmosféru z nádherného prostredia obce Bzovík, sprostredkovať cez obrazovky.


Tešíme sa na tisíc z vás, ktorí si stredoveký program prídu pozrieť osobne a na tisíce z vás, ktorí nás budú sledovať z pohodlia svojich domovov alebo z práce ;) 

Viac informácií nájdete na www.stredovek.sk.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Občianske združenie STREDOVEK.SK
Fotografie
Podobné podujatia
Ben Cristovao
Ben Cristovao
Ateliér Babylon, Bratislava