festivalová Hudobná Glosa Igora Šimega - FUBABY 2020

Podujatie Banská Bystrica

SRDEČNE POZÝVAME NA FESTIVALOVÝ VEČER - prvý z TROCH hudobnoslovných zážitkov FUBABY pod holým nebom - v nádhernej záhrade CHAVIVY REIK - v areály SPOLUORGANIZÁTORA - Múzea SNP.


Hudba, humor, hostia - s umeleckým aj životným krédom - Spoločne s divákmi v dobrom i zlom.

Návrat z obrazoviek a počítačových monitorov do osobného stretnutia, reálneho sveta - zážitok, ktorý je SÚČASŤOU LETA a tvorí život bohatší a krajší.


Motivačné večery s láskavým pohľadom aj nadhľadom - inšpirácia pre stretnutia generácií a tvorivej energie.


Kapacita je obmedzená - dôvody pociťuje každý z nás - ZABEZPEČENIE VSTUPENIEK VČAS - istota miesta vo vašich rukách.


InfoCentrum BB:

tel.: 0907 / 846 555

Námestie SNP č.1 - budova historickej RADNICE

email: ic@banskabystrica.sk


Drahí priatelia,

fanúšikovia kvalitného umenia, prívrženci kultúry a kultivovanosti, milovníci krásy, šíritelia radosti, robotníci umeleckého priemyslu, tvorcovia a tvorylky, obyvatelia Banskej Bystrice aj najširšieho okolia, turisti aj kultúrny, zážitkový a poznávací návštevníci stredoslovenskej metropoly – účastníci a spolupútnici tradičného multižánrového Festivalu umenia a dizajnu - FUBABY – Banskobystrický Montmartre aj Hudobnej Glosy !

PRVÝ Z MALEJ SÉRIE TROCH festivalových
hudobnoslovných večerov pod holým nebom.
V spoluprái s Múzeom SNP, ktoré poskytuje priestory očarujúcej záhrady CHAVIVY REIK, sedenie a elektrinu.
KAPACITA OBMEDZENÁ v zmysle nariadení o bezpečnosti verejných produkcií a zhromaždení.

POZVANIE HOSTIEĽA - herca, speváka, režiséra a pedagóga, tvorcu, spoluproducenta a riaditeľa FUBABY - Igora ŠIMEGA - priajli:

ŠTEFAN SKRÚCANÝ
- slovenský herec, moderátor, kabaretiér, humorista a spevák - osobnosť kultúrneho a spoločenského života, hudobných scén a televíznych relácií so životným nadhľadom, profesionálnou výbavou všestranného umelca a láskavým humorom.

MAREK KUTNÁR
- muzikant, spevák, aranžér a autor - líder hudobnej skupiny SEMATAM a sólista bigbandu Swingless Jazz Ensemble. Aktuálne s novinkou - CD SEMATAM a novými videoklipmi tejto čoraz populárnejšej kapely.

PETRA SABOVÁ
- herečka, speváčka, pedagóg - hosťujúca členka trnavského DJP, speváčka autorských aj populárnych piesní a šansóov, autorka aj interpretka detského Divadla pre deti POTULNÁ PEŤKA a viacerých predstavení pre deti.


HOSTITEĽ:

Igor ŠIMEG – herec, spevák - riaditeľ FUBABY - Banskobystrický Montmartre (9 ročníkov)

 

Herec, muzikálový ako aj operetný spevák, šansoniér a pedagóg, ktorý sa s prirodzenou ľahkosťou pohybuje medzi hudobnými žánrami od svetových a domácich muzikálov a operiet, až po šansón a pop.

 

Pravidelne spolupracuje pri tvorbe aj realizáciách rôznych kultúrnych a spoločenských aktivitách firiem aj ako kreatívec a režisér. Je  tvorcom a riaditeľom medzinárodného multižánrového Festivalu umenia a dizajnu v Banskej Bystrici - www.fubaby.sk

 

Je držiteľom ocenení Literárního fondu, Slovenského literárneho fondu, Bronzového klinca – ocenenia Klubu reklamných agentúr Slovenska, Slovak Gold a Zlatej pečate

 

Realizácie: STV, RTVS, TV JOJ, TV Markiza, divadlo Nová scéna Bratislava, Slovak institute Praha, ZSE, E.ON, ASB Jaga group, Majstrovstvá Slovenska vo fitnes, Teátro Wűstenrot, Teatro Colorato, Fakulta Hudobného Umenia Akadémie Umení v BB, Design factory, Mestské hudobné divadlo BB, ...

 

Aktuálne vystupuje ako sólista na doskách divadla Nová scéna, hosťujúcich predstaveniach Gróf Luxemburg, Hudobná Glosa Igora Šimega, v televíznych seriálových príbehoch TV JOJ a Markíza a Horror show RedCat Cabaret v Bratislave.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Mestské hudbné divadlo BB
Fotografie
Podobné podujatia
PEVNOSŤ V ČASE KRÍZY – online prednáška
Overené podujatiePEVNOSŤ V ČASE KRÍZY – online prednáška
Nová Akropolis, o.z. - cez Zoom, Banská Bystrica
Koncert skupiny Hrdza
Overené podujatieKoncert skupiny Hrdza
Zichyho kaštieľ, Divín
PEVNOSŤ V ČASE KRÍZY – online prednáška
Overené podujatiePEVNOSŤ V ČASE KRÍZY – online prednáška
Nová Akropolis, o.z. - cez Zoom, Banská Bystrica
Koncert Horkýže Slíže
Overené podujatieKoncert Horkýže Slíže
Peterská Bašta, Svatopeterská 85, Hlohovec
Koncert skupiny Hrdza
Overené podujatieKoncert skupiny Hrdza
Zichyho kaštieľ, Divín