Fifo a Vierka

Podujatie Bratislava

Fifo a Vierka

V rámci celoslovenského turné 2019 vystúpia Fifo a Vierka s ich predstavením na podujatí Festík - najveselší detský festival, pódium TV RIK.
Okrem predstavenia nás nájdete aj v našom interaktívnom stánku, kde budú aj naše knižy, CD a iné produkty. Samozrejme sa tam budete môcť s nami vyfotiť, získať autogram na podpis kartičku a mnoho iného..

25.5.2019 o 14,00
Pódium TV RIK
(oficiálna udalosť: Festík 2019 - detský festival l Dostihová dráha Petržalka)
Stránka festivalu: Festík - najveselší detský festival


Tešíme sa na Vás...
Fifo a Vierka sa po úspešných hudobno-dramatických interaktívnych predstaveniach ako „Fifo, Vierka a začarované prasiatko“ a „Stratená zima“ rozhodli ísť tento krát „Na prázdniny“.
Rozprávková krajina Fifolandia, kde vládne dobro a spravodlivosť je už natrvalo ich druhým domovom. Jedna z rozprávkových bytostí tejto krajiny, Škriatok Špinko, sa nie a nie polepšiť. V každom z ich príbehov sa snaží robiť prieky, nezbednosti a rôzne zlomyseľnosti. Tentoraz to však preženie. Zavedie ich do krajiny so zvláštnym menom „Narubia“. V Narubii je to tak, je tam všetko naopak. Mená sú čítané odzadu, odpadky sa sadia a zelenina sa vyhadzuje, večer sa budia a papajú iba sladkosti. Každý je tam popletený. Fifovi a Vierke však príde na pomoc Víla Justícia, ktorá je spravodlivá a dobrotivá. Spolu s deťmi tak odhalia temné tajomstvá škriatka Špinka a napravia tak všetko popletené. Deti sú priamo zapojené do deja a participujú s hercami. Na každom podujatí deti, ktoré odpovedia správne na otázky Fifa a Vierky dostanú darček vo forme farbičiek od nášho partnera Kúpeľov Smrdáky.

Vierka Šusteková: hudba, text, scenár, dramaturgia
Martin Filip: scenár, kulisy, dramaturgia
Peter Kavický: hudba, zvuk, kulisy
Kristína Hroznová: bábky
Michaela Petrovičová: kostýmy
Tomáš ,,Mrawec“ Bilka: fotografie
Piesne: Vierka a Fifo, Lopta loptová, Schovávačka, Narubia, Abra dabra bublinka

14:00 – 15:00

Fotografie
Podobné podujatia
Máša a Medveď Muzikál
Máša a Medveď Muzikál
Dostihové závodisko Petržalka, Bratislava
MDD na Draždiaku
MDD na Draždiaku
Beach Draždiak, Bratislava