Funky Beats

Podujatie Bratislava

Funky Beats @KC Dunaj~

Energetické funky, disco a soul melódie, ktoré ťa sfúknu z parketu! Príď sa nabiť plnými grooves až po končeky svojho slovenského afra! Do tanečného pekla nás stiahne pop funková kapela Megaphone, formácia Funkadelic Brothers a DJi David zo Senca a Koki.

Megaphone (CZ)
je pražská pop funková kapela, ktorá má rada nespútanú zábavu. Sedem veselých členov sľubuje, že o energiu na pódiu nebude núdze. Pripravte sa na ich nezameniteľný štýl, ktorý na poslucháčov pôsobí ako droga vyvolávajúca nutkavú potrebu tancovať, smiať sa a z plných pľúc kričať “ešte jednu”. Do svojho hudobného výkonu sa členovia Megaphone vkladajú celí a bez kompromisov, ich zmysel pre hitovosť je priamo úmerný dokonalosti ich tanečných kreácií a ich humor je natoľko sofistikovaný, že pointa vyplynie často až na druhý či tretí deň po koncerte.

Funkadelic Brothers
sa volá hudobná formácia okolo stáleho dua DJ Koki – Matthew.Sax. Jej doménou je moderná tanečná hudba 21. storočia a spojenie DJingu s jazzovým hraním sľubuje jedinečný zážitok. Formácia využíva samplovanie v reálnom čase, takže sa môžeme tešiť na poriadnu dávku improvizácie v žánroch jazz, funk a soul.

David zo Senca
je najviac funky DJ na Slovensku. Jeho zbierka vinylov z tohto štýlu hudby je u nás zaručene najväčšia. Poznať ho môžete nielen z klubov, ale aj z relácie, ktorá beží na vlnách Rádia_FM od jeho vzniku až po dnes.

DJ Koki
sa nám večer nepredstaví len s Funkadelic Brothers, ale aj za mixpultom. DJ Koki, ktorý má bohaté skúsenosti z klubových i festivalových podujatí, napriek využívaniu moderných technológii ostáva verný hraniu z vinylov. Nechajme sa prekvapiť, čo nám pripraví tento raz.

24. 3. (sobota)
Štart: 21:00 hod.
Vstup: 5€

Partneri: Radio_FM, Dobré noviny, CITYLIFE.SK, kamdomesta, Erasmus Student Network, Interez, MUSIC ZONE, Bombing, Music4u.sk, Kultúra v Bratislave, in.ba, BratislavaDen.sk - Bratislavský internetový denník

Miesto konania podujatia: KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 24. Marca 2018 21:00
Dátum ukončenia podujatia: 25. Marca 2018 04:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1452N 17.1102E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Funky Beats @KC Dunaj~

Meno organizátora: Funky Beats
Fotografie
Podobné podujatia
Indietronica
Indietronica
KC Dunaj, Bratislava
EGO PRECEDENS TOUR 2018
EGO PRECEDENS TOUR 2018
Refinery Gallery, Bratislava
Shuya Okino
Shuya Okino
Nu Spirit Bar, Bratislava
Infected Rain
Infected Rain
Randal club, Bratislava