Funky Beats

Podujatie Bratislava

Funky Beats @KC Dunaj~

Energetické funky, disco a soul melódie, ktoré ťa sfúknu z parketu! Príď sa nabiť plnými grooves až po končeky svojho slovenského afra! Do tanečného pekla nás stiahne pop funková kapela Megaphone, formácia Funkadelic Brothers a DJi David zo Senca a Koki.

Megaphone (CZ)
je pražská pop funková kapela, ktorá má rada nespútanú zábavu. Sedem veselých členov sľubuje, že o energiu na pódiu nebude núdze. Pripravte sa na ich nezameniteľný štýl, ktorý na poslucháčov pôsobí ako droga vyvolávajúca nutkavú potrebu tancovať, smiať sa a z plných pľúc kričať “ešte jednu”. Do svojho hudobného výkonu sa členovia Megaphone vkladajú celí a bez kompromisov, ich zmysel pre hitovosť je priamo úmerný dokonalosti ich tanečných kreácií a ich humor je natoľko sofistikovaný, že pointa vyplynie často až na druhý či tretí deň po koncerte.

Funkadelic Brothers
sa volá hudobná formácia okolo stáleho dua DJ Koki – Matthew.Sax. Jej doménou je moderná tanečná hudba 21. storočia a spojenie DJingu s jazzovým hraním sľubuje jedinečný zážitok. Formácia využíva samplovanie v reálnom čase, takže sa môžeme tešiť na poriadnu dávku improvizácie v žánroch jazz, funk a soul.

David zo Senca
je najviac funky DJ na Slovensku. Jeho zbierka vinylov z tohto štýlu hudby je u nás zaručene najväčšia. Poznať ho môžete nielen z klubov, ale aj z relácie, ktorá beží na vlnách Rádia_FM od jeho vzniku až po dnes.

DJ Koki
sa nám večer nepredstaví len s Funkadelic Brothers, ale aj za mixpultom. DJ Koki, ktorý má bohaté skúsenosti z klubových i festivalových podujatí, napriek využívaniu moderných technológii ostáva verný hraniu z vinylov. Nechajme sa prekvapiť, čo nám pripraví tento raz.

24. 3. (sobota)
Štart: 21:00 hod.
Vstup: 5€

Partneri: Radio_FM, Dobré noviny, CITYLIFE.SK, kamdomesta, Erasmus Student Network, Interez, MUSIC ZONE, Bombing, Music4u.sk, Kultúra v Bratislave, in.ba, BratislavaDen.sk - Bratislavský internetový denník

Miesto konania podujatia: KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 24. Marca 2018 21:00
Dátum ukončenia podujatia: 25. Marca 2018 04:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1452N 17.1102E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Funky Beats @KC Dunaj~

Meno organizátora: Funky Beats
Fotografie
Podobné podujatia
The Gentlemen tour 2018
The Gentlemen tour 2018
DOM KULTÚRY Dúbravka, Bratislava
SILNÉ REČI
SILNÉ REČI
Luna Bar , Bratislava
Happy Quiz Friends vo Flame
Overené podujatieHappy Quiz Friends vo Flame
FLAME Music Bar, Štefánikova 47, 811 04 Bratislava, Bratislava
Flame Boardgames Night
Overené podujatieFlame Boardgames Night
FLAME Music Bar, Štefánikova 47, 811 04 Bratislava, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatieNarodeninový koncert
KC Dunaj, Bratislava