Funky Beats

Podujatie Bratislava

Funky Beats @KC Dunaj~

Energetické funky, disco a soul melódie, ktoré ťa sfúknu z parketu! Príď sa nabiť plnými grooves až po končeky svojho slovenského afra! Do tanečného pekla nás stiahne pop funková kapela Megaphone, formácia Funkadelic Brothers a DJi David zo Senca a Koki.

Megaphone (CZ)
je pražská pop funková kapela, ktorá má rada nespútanú zábavu. Sedem veselých členov sľubuje, že o energiu na pódiu nebude núdze. Pripravte sa na ich nezameniteľný štýl, ktorý na poslucháčov pôsobí ako droga vyvolávajúca nutkavú potrebu tancovať, smiať sa a z plných pľúc kričať “ešte jednu”. Do svojho hudobného výkonu sa členovia Megaphone vkladajú celí a bez kompromisov, ich zmysel pre hitovosť je priamo úmerný dokonalosti ich tanečných kreácií a ich humor je natoľko sofistikovaný, že pointa vyplynie často až na druhý či tretí deň po koncerte.

Funkadelic Brothers
sa volá hudobná formácia okolo stáleho dua DJ Koki – Matthew.Sax. Jej doménou je moderná tanečná hudba 21. storočia a spojenie DJingu s jazzovým hraním sľubuje jedinečný zážitok. Formácia využíva samplovanie v reálnom čase, takže sa môžeme tešiť na poriadnu dávku improvizácie v žánroch jazz, funk a soul.

David zo Senca
je najviac funky DJ na Slovensku. Jeho zbierka vinylov z tohto štýlu hudby je u nás zaručene najväčšia. Poznať ho môžete nielen z klubov, ale aj z relácie, ktorá beží na vlnách Rádia_FM od jeho vzniku až po dnes.

DJ Koki
sa nám večer nepredstaví len s Funkadelic Brothers, ale aj za mixpultom. DJ Koki, ktorý má bohaté skúsenosti z klubových i festivalových podujatí, napriek využívaniu moderných technológii ostáva verný hraniu z vinylov. Nechajme sa prekvapiť, čo nám pripraví tento raz.

24. 3. (sobota)
Štart: 21:00 hod.
Vstup: 5€

Partneri: Radio_FM, Dobré noviny, CITYLIFE.SK, kamdomesta, Erasmus Student Network, Interez, MUSIC ZONE, Bombing, Music4u.sk, Kultúra v Bratislave, in.ba, BratislavaDen.sk - Bratislavský internetový denník

Miesto konania podujatia: KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 24. Marca 2018 21:00
Dátum ukončenia podujatia: 25. Marca 2018 04:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1452N 17.1102E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Funky Beats @KC Dunaj~

Meno organizátora: Funky Beats
Fotografie
Podobné podujatia