Galantské Trhy 2016

Podujatie Galanta

Galantské Trhy 2016

Mesto Galanta a Mestské kultúrne stredisko Vás srdečne pozývajú na tradičné GALANTSKÉ TRHY, ktoré sa uskutočnia v dňoch 11. – 13. augusta 2016.

Galantské trhy to je predovšetkým veľký výber všakovakého tovaru od výmyslu sveta, ale aj bohatý kultúrny program a športový program s mnohými atrakciami.

História organizovania trhov v Galante siaha až do 16. storočia, kedy mesto získalo trhové výsady od kráľa Ferdinanda II. V roku 2016 mesto pripravuje už XXXII. ročník Galantských trhov. Pre deti sú každoročne pripravené rôzne detské atrakcie a podujatia. Milovníci dobrého a kvalitného vína nájdu potešenie vo vínnej uličke, umiestnenej na nádvorí Neogotického kaštieľa. V priestoroch Neogotického kaštieľa a parku sa uskutoční výstava regionálnych produktov, okresná výstava ovocia, zeleniny a kvetov, výstava drobnochovateľov, Mestský amfiteáter ožije vo večerných hodinách. Na každý deň trhov je pripravený bohatý kultúrny program.

Dúfame, že svojou účasťou podporíte predajcov a remeselníkov a strávite s nami príjemné kultúrno-spoločenské a športové chvíle.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia