Global Village

Podujatie Prešov

Global Village, Prešov

Global Village je udalosť, ktorú každoročne organizuje AIESEC v 126 krajinách a teritóriách, v ktorých sa táto organizácia nachádza. Cieľom je poukázať na toleranciu, otvorenosť a interkultúrnu komunikáciu. V rámci programu sa Vám tento rok predstaví 22 stážistov z 10 krajín ako Srí Lanka, Indonézia, Brazília, Kirgizsko, Ukrajina, Čína, Taiwan, Egypt, Taliansko, Nový Zéland, ktorí budú reprezentovať kultúru a tradície zo svojho domova prostredníctvom tradičnej hudby, tancov, jedál, oblečenia, workshopov a veľa iného.

Prezentujúci na tejto udalosti sú zahraniční študenti, ktorí prišli na Slovensko ako účastníci zimného projektu organizovaného AIESEC Prešov s názvom Educate Slovakia, ktorý sa zameriava na zlepšenie interkultúrneho porozumenia a globálneho zmýšľania slovenskej mládeže a na podporu rozvoja ich líderských schopností prostredníctvom medzinárodného prostredia a moderného neformálneho vzdelávacieho programu.

O AIESEC
AIESEC je najväčšia svetová študentmi riadená organizácia vytvárajúca pozitívny dopad na spoločnosť prostredníctvom osobnostného rozvoja a zdieľaných medzinárodných skúseností. Rozvíja novú generáciu lídrov a spája ich s podnikmi a mimovládnymi organizáciami. Rozvíja líderský potenciál u mladých ľudí a vedie ich k zodpovednému podnikaniu prostredníctvom zahraničných stáží a členského programu.
Viac informácií na: www.aiesec.sk

Vstup zdarma.

Miesto konania podujatia: ZOC MAX Prešov, Vihorlatská 2, Prešov
Dátum začiatku podujatia: 16. Februára 2017 11:00
Dátum ukončenia podujatia: 16. Februára 2017 18:00
Pravdepodobné súradnice: 48.9984N 21.2706E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Global Village, Prešov

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia