HAH

Podujatie Dolná Strehová

HAH
Pridať do môjho kalendára
Festivaly, Kultúra, Zábava, párty
Web organizátora:
www.h-ios.sk
Ďalšie podujatia v meste Dolná Strehová

Festival dlhodobo figuruje v povedomí regiónu, zaznamenáva bohatú účasť divákov aj zo širšieho okolia. Postupne sa pretransformoval z pôvodného amatérskeho filmového festivalu na multižánrový festival, ktorý predstavuje výber z vystúpení komických skupín, satirických scénok, amatérskej hudobnej produkcie, uvádza viacero jednotlivcov, stand-up komedy, ľudových rozprávačov či amatérskych multimediálnych tvorcov. Jubilejný 30.ročník festivalu bude venovaný stretnutiu zakladateľov a tvorcov festivalu a prezentácii retrospektívnych pohľadov do minulosti. Trojdňový multižánrový maratón bude prebiehať v exteriéri kúpaliska. 

Sprievodným podujatím je súťažná prehliadka krátkych multimediálnych snímkov autorov zo Slovenska a zahraničia. O najlepších z nich, ktoré získajú atraktívne ceny: Zlatú, Striebornú a Bronzovú rúru, rozhodujú svojím hlasovaním diváci v ankete.

Okrem diváckej ankety bude súčasťou festivalu aj rozborový seminár hodnotiaci amatérske snímky, ktorý zabezpečia oslovení odborní lektori a interaktívna diskusia s tvorcami, pozvanými hosťami o histórii, význame a potrebe amatérskej multimediálnej tvorby HAH-u a Urtica filmu.


Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Hontiansko-ipeľské osvetové stredisko
Fotografie
Podobné podujatia
Žiadny obrázok
Overené podujatieVitaj jeseň
Point40, Dunajská Lužná
Žiadny obrázok
Overené podujatieMagnetic Festival 2021
Incheba Expo Aréna, Bratislava
Liquicity Bratislava 2021
Overené podujatieLiquicity Bratislava 2021
Refinery Gallery, Bratislava