Halloweensky pobyt v Patinciach

Podujatie Patince

Halloweensky pobyt v Patinciach

Strávte príjemné chvíle počas predĺženého víkendu s Vašimi ratolesťami vo Wellness Hoteli Patince**** a zažite atraktívny program, ktorý bude obohatený o rôzne kúzla, súťaže, prekvapenia a aktivity spojené s Halloweenom.

Zrelaxujte v termálnej vode, ktorá priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo. V bazénovom svete Vám bude k dispozícii veľký relaxačný bazén kde sa nachádzajú rôzne atrakcie – masážne vodné postele, divoká rieka, chrliče, trysky, delá a jaskyňa, ďalej tu nájdete kľudový bazén, vírivku a v neposlednom rade detský bazén s toboganom. V saunovom svete môžete využiť švédsku, fínsku, bylinkovú, parnú a infra saunu. Detičky majú samozrejme možnosť počas pobytu neobmedzene využívať detské ihriská a preliezky v exteriéri hotela, detské kútiky a samozrejme, nezabúdame ani na bohatý animačný program pre menších i väčších.

Ako všetci vieme, čo chvíľa tu máme Halloween – jeden z najobľúbenejších sviatkov všetkých detí. Pobyt si môžete rezervovať v termíne od 28.10.2022 do 01.11.2022 a my Vám garantujeme nezabudnuteľný zážitok s bohatým programom.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia