Hans Zimmer Live

Podujatie Bratislava

Hans Zimmer Live

Hans Zimmer producent a skladateľ filmovej hudby naživo sprevádzaný kapelou, orchestrom a speváckym zborom. Príďte si vypočuť Pirátov z Karibiku, Gladiátora...

HANS ZIMMER SA V ROKU 2022 VRÁTI DO BRATISLAVY S NOVOU SHOW !
Najznámejší autor filmovej hudby našej doby opäť zavíta osobne na Slovensko! V Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu vystúpi naživo sprevádzaný kapelou, orchestrom a speváckym zborom 5.marca 2022. Držiteľ filmového Oscara, dvoch Zlatých glóbusov, štyroch cien Grammy a množstva ďalších ocenení sa po svetovom turné, ktoré prilákalo viac ako milión fanúšikov vráti na pódiá v novom európskom turné od februára 2022. Bohatá séria vystúpení dostala oficiálny názov Hans Zimmer Live – Europe Tour 2022 a ponúkne okrem jeho najväčších filmových hitov aj novšie kompozície a skladby, ktoré až tak často naživo neprezentuje... 63-ročný Hans Zimmer doteraz spolupracoval na celkovo viac ako 200 projektoch, ktoré zarobili viac ako 28 miliárd dolárov! Medzi jeho najnovšie počiny patria ďalšie filmové soundtracky veľkých hollywoodských produkcií ako Wonder Woman 1984, Dune, Top Gun: Maverick, či James Bond – No Time To Die. 5.marca 2022 opäť ponúkne svoju hudobnú genialitu a možnosť ponoriť sa do jeho filmových skladieb aj slovenskému publiku na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. 

Predaj vstupeniek začína 26.mája 2021 v sieti Ticketportal o 10:00 hod.

VIP balík - “Diamond upgrade” v cene 50,- EUR je možné zakúpiť iba cez objednavky@ticketpotal.sk
VIP balík obsahuje: - VIP Vstup - brožúrku s programom - plátennu tašku s logom umelca - kľúčenku s logom umelca VIP vstup - Diamond upgrade neslúži ako vstupenka na koncert Hansa Zimmera. Je určený pre klientov, ktorý si zakupia lístok v sektore Diamond.

20:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Mireille Mathieu 2021
Overené podujatieMireille Mathieu 2021
AXA aréna NTC Bratislava, Bratislava
Queen Symphonic: Rock Band & Orchestra Experience
Overené podujatieQueen Symphonic: Rock Band & Orchestra Experience
Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
Smejko a Tanculienka - Tancuj, tancuj!
Overené podujatieSmejko a Tanculienka - Tancuj, tancuj!
DOM KULTÚRY Dúbravka, Bratislava
Leo Rojas v Bratislave
Overené podujatieLeo Rojas v Bratislave
Majestic Music Club, Bratislava