HĽADÁ SA DORY 2D/3D

Podujatie Ružomberok

HĽADÁ SA DORY 2D/3D

Filmová škôlka – kinečko uvádza:

Nezabudnuteľné dobrodružstvo, ktoré si ona, pravdepodobne, nebude pamätať. Pokračovanie kultovej animovanej komédie Hľadá sa Nemo.

Od štúdií Disney a Pixar sa do kín vracia obľúbená modrá rybička Dory. Spokojne si nažíva na koralovom útese s priateľom Nemom, jeho otcom Marlinom a stále trpí výpadkami pamäte. Jedného dňa si však z ničoho nič spomenie, že kedysi a kdesi mala a stratila svojich rodičov. Z náhleho impulzu sa tak vydáva naprieč oceánom na dobrodružné pátranie s neistým výsledkom. 

Stopy však vedú do prestížneho Morského akvária v Kalifornii. Tam jej musia pomôcť noví známi: mrzutá chobotnica Hank, ktorý ušiel zo svojej nádrže a úspešne uniká zriadencom akvária, krátkozraká veľryba Destiny a Bailey, samec bieluhy, ktorý sa domnieva, že trpí poruchou echolokácie.

Pri pátraní v akváriu spoločne zistia, že svojich blízkych máme najradšej práve kvôli ich nedostatkom a že priateľstvo a rodina sú najdôležitejšie na svete.

Réžia: Andrew Stanton
Hudba: Thomas Newman

Animovaný, 98 minút + 6 minút  krátky film Čvirik, MP7+, USA, SD

Časy premietania:
3D projekcia/6,00€: Štvrtok 16. a sobota 18.6. o 16:30 hod.
2D projekcia/ 4,00€: Piatok 17.6. o 16:30 a nedeľa 19.6. o 15:30 hod.
2D projekcia/3,00€: Pondelok 20.6. o 16:30 hod.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia