HOREHRONSKÉ MECHECHE 2018

Podujatie Heľpa

HOREHRONSKÉ MECHECHE 2018
Pridať do môjho kalendára
Festivaly, Koncerty, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Heľpa

HOREHRONSKÉ MECHECHE 2018

Horehronské MeCheChe 2018 je predovšetkým, ako názov napovedá o dobrej nálade a zábave všetkých zúčastnených. Mottom festivalu je ,, Neoprašovať staré, ale objavovať mladé " a preto bude jeho line up zložený z mladých pop-rockových slovenských kapiel, ktoré už začali písať svoje prvé úspechy.

Súčasťou festivalu je aj celoslovenský kemp muzikantov a kapiel Rockovej maturity, kde Vás mladí muzikanti popri svojom účinkovaní aj zabavia svojimi športovými výkonmi v zábavných súťažných disciplínach. Pre účastníkov kempu sú pripravené workshopy o hudbe a jej tvorbe. AK si muzikant alebo kapela, viac info nájdeš na FB @rockovamaturita.

Hlavný headlineri: JANA KIRSCHNER, DIRTY SHIRT & Ansámblul Transilvánia orchestra /RO/, The PARANOID, BIJOUTERRIÉR, JURAJ KUPEC, SENDWITCH /CZ/ prinesú buď show s výraznými folk-etno prvkami alebo mimoriadne skvelú zábavu.

Ostatný účinkujúci však svojou kvalitou a rozsahom štýlov významne dotvárajú atmosféru a k Vašemu potešeniu budete počuť: BULLET HOLES, ASENTH, TUSTÉ BALETKY, FISHFACE, INSIDE, ... a veľa ďalších        

Pre návštevníkov je pripravený aj festivalový kemp, pre motonávštevníkov motozóna, pre deti detský kútik s dozorom a detským programom. Ozajstná zábava na Horehroní môže začať :-) ! Tak neváhaj a kupuj akčné lístky!

VIP & BACKSTAGE lístok obsahuje vstup do VIP a backstage zóny s vlastným občerstvením a sociálnymi zariadeniami.

Amfiteáter Heľpa, Školská 17, 976 68 Heľpa

17.8.-18.8.2018

Fotografie
Podobné podujatia
Peter Nagy - Vianočné PIANKO tour
Peter Nagy - Vianočné PIANKO tour
Dom kultúry Podborová, Zvolen
Len pre ženy tour 2018
Len pre ženy tour 2018
Urban Spot, Banská Bystrica
Desmod - Teatro Set 2018
Desmod - Teatro Set 2018
Aula Beliana UMB, Banská Bystrica
THE ENDLESS STORY
THE ENDLESS STORY
Klub 77, Banská Bystrica