Mapa: Hotel Zochova chata - Modra

48.381609 N 17.277846 E, zobraziť najkratšiu trasu
Hotel Zochova chata **** s výnimočnou polohou priamo v kolíske Malých Karpát je obklopená zeleňou a prírodou. Nachádza sa len 34 kilometrov od Bratislavy. Ponúka ubytovanie v 64 moderne zariadených izbách a apartmánoch alebo v štýlových zrubových  izbách a apartmánoch. 

Hotel Zochova chata **** nadväzuje na históriu pôvodnej Zochovej chaty, ktorá návštevníkom poskytovala svoje služby už od roku 1933. Hotel je postavený na princípoch feng šuej a v roku 2011 získal prestížne ocenenie Stavba roka za progresívne riešenie architektonického diela.

O kulinársky zážitok sa postará ponuka hotelovej reštaurácie, ktorej dominujú najmä  špeciality  domácej malokarpatskej vinohradníckej kuchyne. Nechýbajú ani sezónne špeciality založené na čerstvých surovinách a vinotéka s výberom najlepších domácich aj zahraničných vín. V letných mesiacoch príjemne osvieži posedenie na letných terasách v tieni stromov a tichu lesa. Neoddeliteľnou súčasťou je štýlová drevená Furmanská krčma s atmosférou čarovnej rozprávkovej chalúpky. Počas celého roka hotel ponúka rôzne degustačné a tematické večery.

Pýchou hotela je Wellness a Spa centrum, ktoré je elegantne a citlivo vsadené do okolitej prírody. Ponúka výnimočný relax priamo pod korunami bukov a v tieni lesa. Vychutnajte si nádherný výhľad z každého kúta hotela a wellness centra. Váš oddych zaručí bazén s masážnymi vodnými tryskami a kamienkovým vodopádom. O uvoľnenie vášho tela aj mysle sa postará vírivka s individuálnym nastavením trysiek, kde môžete oddychovať a popíjať šampanské alebo čerstvú limonádu z granátového jablka, levandule či zázvoru. Ak túžite po nočnom oddychu a relaxe za svitu mesiaca, môžete si wellness a spa prenajať len pre seba. Súkromie ponúkne aj prenájom vonkajšej vírivky a unikátnej privátnej vonkajšej sauny z cédrového dreva 

V štyroch rôznych saunách, tepidáriu a zážitkových sprchách objavia silu regenerácie a zážitok z uvoľnenia aj najnáročnejší hostia. Zdravie si upevníte aj v štýlovo prevedenom Kneippovom kúpeli alebo osviežujúcim ľadopádom. V oddychu môžete pokračovať na niektorej z terás či v privátnej hotelovej záhrade s jazierkom. O výnimočný zážitok sa postará relaxačná masáž chodidiel alebo antistresová masáž hlavy, krku a ramien vonku v tieni stromov a pri speve vtákov. Profesionálni terapeuti poskytnú relax v podobe klasickej reflexnej masáže až po exkluzívne pleťové a telové procedúry s kozmetikou Thalgo, Terraké a Orlane. 

Pre aktívnejších návštevníkov je k dispozícii hotelové fitnes centrum s výhľadom na okolitú prírodu. Telocvičňa je ideálna pre skupinové športy, loptové hry, ale aj na cvičenie aerobiku alebo jogy.

Hotel ponúka aj kongresové a banketové priestory vybavené najmodernejšou audiovizuálnou technikou s kapacitou až do 250 účastníkov. Priestory sú flexibilné s možnosťou rozdelenia na dve samostatné miestnosti vhodné na rokovania a semináre s menším počtom osôb. Hotel zároveň disponuje ďalšími 5 rokovacími salónikmi. Exteriér s rozlohou 12000 m2 trávnatej plochy poskytuje ideálne podmienky pre letné firemné teambuildingy. Hotel je aj ideálnym miestom pre romantické svadby a rodinné oslavy.

Hotel získal mnohé prestížne ocenenia. Podľa hodnotenia TREND TOP Reštaurácie a hotely 2016 získal 1. miesto v kategórii 4* hotelov celého Slovenska a 1. miesto v kategórii všetkých hotelov Bratislavského kraja.  Je tak na 3. mieste medzi všetkými hotelmi na Slovensku. Generálna riaditeľka Zuzana Zadňančinová bola zaradená aj medzi 10 najlepších hotelierov za rok 2015. Hotel je aj držiteľom Certifikátu výnimočnosti od cestovateľského portálu TripAdvisor®.

História podujatí - Hotel Zochova chata