Hudobná burza v KC Dunaj

Podujatie Bratislava

Hudobná burza v KC Dunaj

Naša tradičná hudobná burza je opäť v KC Dunaj, v sobotu 17.marca od 10,00 tej hodiny. Burza s niekoľkoročnou tradíciou zameraná na výmenu a predaj vinylových LP platní, CD diskov, MC kaziet a hudobných magazínov, kníh.
Do upútavky sme tentokrát vybrali aktuálny prehrávač platní anglického výrobcu REGA. Základný model s označením Rega Planar 1 (One) je inovovaným modelom z úspešnej predchádzajúcej rady RP1, ktorej výroba sa skončila v roku 2017. Nový model má už na prvý pohľad mierne modernejší vzhľad ( biely alebo čierny klavírny lak ), vylepšené ramienko a mimoriadne tichý synchrónny motorček s minimalnými rezonanciami. Gramofón ( prehrávač platní) prinesieme na burzu a predvedieme aj jeho zvukové vlastnosti.
Teraz pár slov o burze.
Opäť sa stretneme vo veľkej sále KC Dunaj na 4.poschodí - vchod je zo strany Nedbalovej ulice. Vstup pre kupujúcich je zdarma/free, predajcovia cez povinnú registráciu na info@vinyloveplatne.sk . Na burzu máme pozvaných viac ako dve desiatky zberateľov/predajcov, ktorí sebou prinesú svoje zberateľské prebytky. V čase burzy bude otvorený bar s ponukou teplých aj studených nápojov.
Tešíme sa na Vašu návštevu a ďakujeme za zdieľanie, či doporučenie vašim priateľom.

Miesto konania podujatia: KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 17. Marca 2018 10:00
Dátum ukončenia podujatia: 17. Marca 2018 15:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1452N 17.1102E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Hudobná burza v KC Dunaj

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Vinylové platne
Fotografie
Podobné podujatia